Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha rosszul vagyok haza akarok menni de nem enged a barátom?

Figyelt kérdés

Azt akarja hogy aludjak nála de én nem akarok.

Ittam 1 pohár bort és azóta szédülök hányingerem van nem vagyok jól.

Nem akarok vele lenni nem akarom hogy így lásson. Félek hogy hányni fogok vagy valami. Mit mondjak neki?



2020. máj. 29. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Gina volt a borban. Holnap vetess látleletet.
2020. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen állapotban szerintem ne indulj el.
2020. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Azt,hogy rosszul vagy és hazamész!Jézus,hívd fel a szüleidet,vagy a mentőket,ha 1 pohár bortól beálltál,akkor vagy nagyon nem bírod az italt,vagy belerakott valami a csávó!Mi a f@szom az,hogy nem enged?!A barátnője vagy,vagy a háziállata?
2020. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg nem csak sima bor volt az. Hívd fel a szüleidet vagy egy megbízható barátnődet hogy menjenek érted.

Amúgy nincs olyan, hogy nem enged, ha tényleg nem tud senki érted jönni, szépen kimész az ajtón és hívsz egy taxit

2020. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

KAMU!


Mennyire reális, hogy rosszul van, és nem a szüleit/mentőt hív, hanem ír a Gyakorira?


Na megyek dugni, majd aludni, sziasztok!

2020. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Hívsz egy taxit vagy szólsz a szüleidnek, barátnőnek, testvérnek.
2020. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De én bízom benne nem akar nekem rosszat. És annyira nem vagyok rosszul hogy mentő kelljen.
2020. máj. 29. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Most már én is érzem a kamuszagot :D


De akkor bízz benne nyugodtan, majd ha teljesen bekábulsz boldogan megerőszakol a csávód, ha mázlid van még gyerek is lesz belőle

2020. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
A fagyálló semlegesíti. 😃 (csak viccelek, nehogy igyál)
2020. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha sztori igaz lenne, már nem lennél olyan állapotban, hogy irkálni tudj ide, vagy ájultan feküdnél, vagy megkötözve, egyik se lenne nyerő.


De ezzel viccelődni meg kamukérdést kiírni, undorító dolog.

2020. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!