Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalmas az életem a barátomého...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas az életem a barátoméhoz képest. Miért zavar ennyire?

Figyelt kérdés

Az én életem elég monoton, egyetemista vagyok, tanulok, tanulok, beadandót írok, tanulok... ezen kívül sportolok is heti néhány alkalommal, ennyi. Néha találkozom barátnőkkel, dumcsizunk egyet, de semmi komolyabb program, bár ez nekem megfelelt eddig... illetve azért mostanában elkezdett zavarni, hogy én a barátnőkkel nem tudok olyan tartalmasabb programot csinálni, max egy kávézás, kajálás, dumcsiés ennyi. A hobbim is egy sporttevékenység, tehát semmi extra.


A barátom élete viszont elég mozgalmas, mindig hívják ide-oda, síelni, wakeboardozni, iszogatni, mindenféle programra, motorozni, nyaralni, bandázni... és hogy őszinte legyek, amikor én napokig a négy fal között vagyok/tanulok (pláne ebben az időszakban), ő meg jön-megy, hívogatják, valamiért ilyen rossz érzés van bennem, valami irigység féle. Én is annyira szívesen jönnék-mennék, de nem igazán találok hozzá megfelelő partnert, aki anyagilag is megteheti, illetve szereti is az adott tevékenységet.


Mit tegyek? Vajon ez miért zavar ennyire? Hogyan enyhíthetnék ezen? Igyekszem kimozdulni többet, de az is max bicikli/futás és néha barátnők, bár mindenki elfoglalt.. meg úgy nem is hívnak.


2020. máj. 30. 14:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és most a hobbimat sem tudom csinálni (tánc), mert sem táncórák nincsenek, sem fellépések... ugye a koronavírus miatt.
2020. máj. 30. 14:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész a barátoddal?
2020. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy részükre megyek, de elég sok olyan van, amit nem tehetek meg...


pl. síelni azért nem mentem vele, mert nem volt hirtelen párszáz ezer forintom komplett sícuccot, síbérletet venni + szállás stb (egyetemista vagyok, gyakornoki fizu, ami kb minden hónapban el is megy). Motorozás az meg olyan pasis program és úgy vezetnek, mint az állatok. Wakeboardozni egy wakes haverjával szokott, egyszer én is mentem, de mivel először próbáltam, kb össze-vissza zúztam magam, mindig elestem, tiszta lila foltos lettem, meg kicsit olyan nyűg voltam ott, ők profik, azért mentek, hogy szórakozzanak, én pedig kicsit púp voltam a hátukon, hogy vigyázni, tanítgatni kellett engem. A bandázások is sokszor ilyen "pasis" iszogatások, senki sem viszi a barátnőjét, fiús dolgokról beszélnek meg ilyesmi. Mostanában pedig minden hétvégén egy haverjához jár betonozni, ott sem tudnék annyira mit segíteni, max kifekszem napozni, de az is furcsa, hogy ott mellettem betonoznak a fiúk, én meg biodíszletként elterülök... :D pláne, hogy senki se mviszi oda a barátnőjét, ez is ilyen munkával egybekötött pasis program. Néha elvisz egyébként, különösen olyan programokra, mint kerti parti meg ilyenek. Illetve minden hétvégén kiviszi a nagymamáját a temetőbe is, oda is furcsa lenne, ha kijárnék, meg nekem valahogy nincs ingerenciám minden hétvégén temetőt látogatni... és akkor náluk az egy egész délutános családi progi, hogy kimennek a temetőbe és utána esetleg felmennek a nagymamához, ott dumcsi meg ilyemi. Egyszer mentem velük, de akkor is van egy bevett szokás, hogy csocsóznak ott a fiúk, egyszer beálltam én is, de mondanom sem kell, hogy mindig az a "csapat" veszített, amelyikben én is benne voltam + ugye 4-en vannak fiúk, akik csocsózni szoktak, én pedig nem akarok kitúrni senkit, hogy a bevett szokásba bezavarok... nem tudom, hogy mennyire érthető, amiket így megfogalmaztam. Aztán lehet, bennem van csak túl sok gátlás.

2020. máj. 30. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha volt barátnőm, megoldottam hogy legyek vele vagy O is tudjon jönni a programokra.


Ez a srác tök jól elél magában csak néha dug teged is.


(Tudom, tudom, mindent meg fogsz magyarázni hogy ez így természetes és ő a világ legjobb barátja)

2020. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy igazad van. Talán ezért is zavar ez a szitu, mert én is hasonlót érzek
2020. máj. 30. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
4-esnél a pont, végig azt éreztem, ahigy olvastalak, hogy a csávód jól elvan magában, de kényelmes, hogy van neki egy ilyen bocsánat, hogy élek típusú csaj, akit elő lehet kapni, ha épp lyukra vágyik.
2020. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

"mindig hívják ide-oda, síelni, wakeboardozni, iszogatni, mindenféle programra, motorozni, nyaralni"


Szóval a barátod pénzes. Ez nem az unalmas/izgalmas életről szól, hanem arról, hogy van pénze ilyen életet élni. Mi csórók (te is kérdező, én is) azért nem élünk ilyen "izgalmas" életet, mert nem engedhetjük meg magunknak.

2020. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő már dolgozik, és jól is keres. Én diák vagyok még
2020. máj. 30. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Abba gondolj bele, hogyha nem származik gazdag családból, akkor 5-10 éve még valószínűleg ő is diák volt és hozzád hasonló életet élt.
2020. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, aki soha nem vitt sehová magával programozni. Figyeled a múlt időt, csak volt.
2020. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!