Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az a fontos hogy önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a fontos hogy önmagamat szeressem?

Figyelt kérdés
Mikor valakivel együtt voltam még én is eltudtam fogadni magam, szépnek és szerethetőnek gondoltam magam. De amint a kapcsolat véget ért, vagy én szakítottam, vagy velem, utána mindig kevesebbnek gondolom magam. Ez most is így van, mert egyedül vagyok. Amiért senki sem tud szeretni, én sem tudom magam.
2020. máj. 30. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy f*szság. Akkor tudod magadat szeretni ha van pozitív visszajelzés, ha tudod, hogy szeretnek. Csak úgy a semmi miatt nem fogod magadat szeretni.
2020. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Olvasd el Brian Tracy Maximális teljesítmény című könyvét. Abban benne van minden ezzel a témával kapcsolatban.
2020. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak nem élsz egy lakatlan szigeten jó esetben nem csak a párkapcsolatod miatt érezheted hogy szeretnek.

Engem szeretnek a barátaim a munkatársaim a családom. Nagyon hamar megkedvelnek bármilyen új közegbe keveredek.

Anélkül is tudom hogy értékes vagyok hogy valakivel párkapcsolatba lennék.

2020. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

"For years mental health professionals taught people that they could be psychologically healthy without social support, that “unless you love yourself, no one else will love you.”…The truth is, you cannot love yourself unless you have been loved and are loved. The capacity to love cannot be built in isolation"


Egy pszichiáter véleménye.

2020. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Olvasd el Ekhart Tolle A most Hatalma c. könyvét. Abban van ha kintről vársz megerősítést mindig ki leszel szolgáltatva mások megítélésének. Ami egyébként sokszor róluk többet mondd mint rólad. Nem meríthetsz önbizalmat kizárólag másoktól, ha gyerekkorodban elnyomtak, bántalmaztak vagy nem foglalkoztak megfelelően veled akkor valószínűleg nem akakult ki benned a megfelelő önérzet, önszeretet. Barátkozz a gondolattal, hogy rendben vagy úgy ahogy vagy, tápláld magadban ezt az érzést minden nap végül e szerint a meggyőződés szerint fogsz viselkedni is magaddal és másolkal is.
2020. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem magam, vannak szépséghibáim, de mostanra sikerült teljesen elfogadnom, és ez látszik az önbizalmamon is, a kisugárzásomon. (ezt az előző barátaim is mondták, hogy olyan jó volt rámnézni, hogy nem kell mástól önigazolás, hogy jó vagyok, elfogadjam magam).

Szerintem hülyeség, hogy csak akkor szeretheted és becsülheted magad, ha mással együtt vagy és az folyamatosan mondogatja/érezteti veled. Olyan, mintha egyedül nem lennél életképes.

2020. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert mások véleményétől függesz. Ha ők szépnek, okosnak, sikeresnek, nepszerunek tartanak teged akkor te is annak tartod magad. Ha ők szerencsetlennek, vesztesnek akkor te is magad. Pszichológus segítségét kéne kérned, mert ebből akar sulyos depresszió is lehet. Nincs még egy kifejlett szemelyiseged, de ezen lehet változtatni.
2020. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

De ez így hülyeség, mert hiába szereted magad, ha mindenki más utál. Úgy maximum önkéntes száműzetésbe lehet menni.


Ha meg milliárd hibád van, akkor az olyan, mintha valami Cartman-féle ember elfogadná a hibáit. Akkor is ugyanaz marad, mint előtte.

2020. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy hülyeség, maximum az tudja magát bármi pozitív visszajelzés nélkül szeretni aki autista.
2020. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

9# Ez maximum akkor igaz, ha olyan valakirol beszelunk, aki SOHA eleteben senkitol nem kapott pozitiv visszajelzest.

De az, hogy valakit szeretnek, dicserik, stb aztan az az ember hirtelen eltunik es emiatt egy nullanak gondolja magat valaki, mert nem rajongjak korbe minden nap, az beteges :D Ezeket a pozitiv visszajelzeseket egy egeszseges ember elraktarozza, ez nem olyan, mint a C vitamin, hogy minden nap potolni kelljen...

2020. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!