Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy ha nem fontos amit mások rólad gondolnak, pedig valójában fontos?

Figyelt kérdés
Mert akik valójában jók, azokat az emberek is szeretik, és jó véleménnyel vannak róluk. Míg akik meg szerencsétlenek, azok mindig is azok maradnak mások számára, akik mindig senkik lesznek a többség szemében.
2020. máj. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előbbi állítással kapcsolatban azt kell írnom, sajnos nem, az utóbbival kapcsolatban pedig, hogy szerencsére nem igaz. Ha valaki jó ember, azt egyesek valóban jónak tartják, mások meg simán baleknak. A balekokban meg szerencsére néha van, aki meglátja az értéket, és felemeli. Nekem volt olyan diákom, aki tökre kikupálódott, miután egy új, vagány csajszi jött az osztályába, és összebarátkoztak.
2020. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt a durva :) Hát helyesírásban és fogalmazásban biztos nem vagy jó! A jót és a szerencsétlent nem lehet egymással szembe állítani. Senki nem marad szerencsétlen ha tesz érte, hogy ne legyen az és senki sem lesz attól jó, hogy azt gondolják róla.
2020. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számít az emberek véleménye. Én sosem voltam népszerű, de mindig volt egy-két igaz közeli barátom, bármilyen közösségbe kerültem. A többiek véleménye nem érdekelt. Mindig saját stílusom volt, és nem érdekelt, mások menőnek gondolnak-e mert nekem tetszett, nekem menő volt, mégis ki az a másik ember, hogy az ő véleménye számítson? Hála Istennek a mai napig ilyen vagyok. Egyszerűen hidegen hagy, mit akar a többség. Persze, most hogy ismét társat keresek, jó lenne népszerűbbnek, szebbnek lenni. De nem érdekel, mert akit keresek, az úgyis a személyiségembe szeret majd bele. Ahogy én is csak olyannal tudnék együtt lenni, akivel össze illünk.
2020. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából véleményt az emberek egymásnak nem mernek mondani.
2020. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ember van az életembe akiknek érdekel a vèleménye rólam.A felületes álszent kétszínű embereket messzire elkerülöm a rosszindulatú embereket pedig utálom.Mondjuk nincs is sok barátom😅
2020. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!