Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Masnak is iyen szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is iyen szokott lenni szinglikent az elet? (20/L)

Figyelt kérdés
Furcsa érzés hogy most nincs ott mellettem mindig valaki szinte öt éve folyamatosan kapcsolatban élek és most egy ideje (3ho) kb. külön vagyunk a barátommal és olyan mintha nem lenne értelme az életemnek nem arra gondolok hogy depressziós vagyok vagy nehezen viselem a szakítást hanem nem érzem pl. a motivációt hogy tanuljak mert akkor minél hamarabb kész vagyok akkor tudok utána vele foglalkozni. Vagy bár nem találkozunk sokat pl. barátokkal de nem érzem hogy csak baráti kapcsolatokkal teljes lenne az életem. Nem szamit annyira hogy hetvegen dolgoznom kell.. stb

2020. máj. 30. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzateszem h ebben az evben keveset voltam kozossegben halasztas miatt
2020. máj. 30. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez így nem egészséges azért ha mindenre csak egy párkapcsolat motivál, meg kell tanulnod magadban motivációt találni és kapcsolat nélkül is létezni mert különben kapcsolatfüggő leszel/vagy.

Eddig tényleg csak az motivált a tanulásra hogy utána tudsz a barátoddal foglalkozni? Hát most motiváljon az hogy lesz egy szakmád, átmész a vizsgán, okosabb leszel, mittudomén, vagy találj ki valami más élvezetes tevékenységet amit tanulás után csinálhatsz, mondjuk megnézel egy filmet vagy festesz valamit vagy elmész futni.

2020. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze az is fontos h sikeruljon de pl itt az egesz napom egyedul, semmit nem csinalok es nem motival h mondjuk delelott lerendezzem es ott a delutanom.
2020. máj. 30. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Something wrong, ahogy a Chicane dal címében is szerepel. De ismerős érzés ez. Ugyan szeretek egyedül lenni, elvagyok, mint a befőtt, de már nagyon kéne egy szerető társ. Tudod, nem becsülöm alá a 3 hónapot, de gondolj bele, mi lenne, ha ez már 3 év lenne, vagy több? Én pl. ebben a cipőben járok. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lett volna lehetőség, épp csak apróságokon csúszott mindig el a dolog. Irigylem azokat, akik kb. bárkibe bele tudnak habarodni és úgy váltogatják a partnereiket, mint más a dezodorját. Jó, nyilván ez sem követendő példa, pusztán arra szerettem volna rávilágítani, hogy vannak, akik lósz@rt sem tesznek érte, csettintenek és bármikor/bárkivel/bárhogyan összejönnek. Egy jó kapcsolat nagyon motiváló erejű, tudom, mert volt már benne részem évekkel ezelőtt.
2020. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
36%
Kapcsolatfüggőség a neve ennek a dolognak.
2020. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Erős baráti, erős családi kapcsolatok. Hobbik, értelmes, hasznos időtöltések. Ezek pont ugyanúgy kellenek az ember életébe, mint a párkapcsolat. Ha ezek az előbbiek nem voltak/nincsenek meg, azért érzed az ürességet mert az eddigi "egyetlen" dolog kiesett most.
2020. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vagy bar meg nem dolgozok de pl nem erzem ugy h heti munka utan hetvegen eleg lenne barati, csaladdal talalkozni hanem jolenne ha parom ott lenne.

De az is lehet h alapbol nem ereznem ezt (ha lenne tobb baratom is) plusz ha tullennek rajta es nem szeretnem mar

2020. máj. 30. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az ember társas lény, valaki szereti a szingli létét egy ideig óráig, más pedig nem viseli jól. Más is érzi így magát, velem is fordult már elő ilyen csak én akkor már egy éve szingli voltam és akkor kezdtem ezt érezni, hogy hiányzik valami az életemből, ez normális.
2020. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!