Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam szingliként?

Figyelt kérdés
Rövidebb kapcsolataim voltak eddig csak. Engem eddig még egy férfi sem tudott megbecsülni és szeretni. Az önbizalmam romokban. A külsőmre is odafigyelek pedig, de úgy látszik nem sokat érek vele. Másokkal ha szakítanak is egyből talál magának mást, de én volt úgy hogy évekig is egyedül voltam. Tudom nem kellene, de mégis irigykedem más velem egykorúakra, hogy őket nem hogy megbecsülik, de már házasok és gyerekük is van, olyan szerencséjük van. Én meg mindig mindenben csak egy csődtömeg vagyok. 27/N
2019. jún. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Boldog akkor vagy igazán, ha magaddal vagy boldog, elégedett. Amíg nem tudod rendezni a dolgokat, amik benned vannak, más se fogja.
2019. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Hűha, úgy látszik csak a férfiaknak lehet párkapcsolati problemai, a nőknek meg nem.


Vicc ez az egész kategória.


Érdemben itt segítséget ne remelj.

2019. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom nevében is benne van, hogy nem mástól függ.
2019. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na kérdezö megkaptad az egónövelő privát üzikeidet?
2019. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!