Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha a srác soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha a srác soha nem tesz szexuális utalást, nem beszélünk ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Írásban beszélünk csak (a karantén miatt) egyelőre, de kicsit fura, hogy nem kerül ez szóba. Arra gondoltam, hogy talán aszexuális? Ja korábban egyébként randiztunk amúgy, de akkor sem került ez szóba.

2020. máj. 30. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi sose beszélgettünk ismerkedés alatt a szexről, mégis vele van meg a legnagyobb összhang az elejétől kezdve. Később megkérdeztem tőle, miért nem hozta fel a témát sose? Nem akart tolakodó lenni, félt, hogy azt hiszem csak meg akar dugni.
2020. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

igen, ez logikus, hogy ő is azt hiszi, mivel korábban volt is ilyen félelmem, amikor még olyan élete volt.. úgyhogy azt hiszem, csak szeretné, ha bíznék benne, mert ilyen téren nagyon gyanakodó vagyok


köszi a válaszokat!:)

2020. jún. 1. 15:25
 13/15 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen exem.

Mikor az elején elejtettem ilyen poénokat, nem is vette őket.

Megcsókolni is én csókoltam meg elsőre.

3 hét nem hosszú idő, mire eljutottunk a szexig, csak éppen minden második éjszakát addig együtt töltöttünk.

Utána se sűrűn szexelünk, de az se olyan volt, mint amilyen átlagban másokkal... (Nem volt szűz, más volt a baj.)

Hát nem sokáig voltunk együtt...

2020. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj?
2020. jún. 5. 00:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Testi-lelki gátlások, amiket nem lehetett feloldani. Meg az alkohol.
2020. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!