Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire mérvadó egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mérvadó egy nő szemében az, hogy a barátja mennyire ügyes a volánnál?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire szúr szemet az, hogy valaki mennyire tehetséges sofőr vagy mennyire rutinos?

Fiúként mondom, hogy szerintem rossz nézni valakit amíg nagyon kezdő (nem megy a parkolás könnyedén, lassan vezet, lefullad stb.). Persze ez a kezdeti bénázás hamar köddé válik, de akkor is lehet látni valakin, hogy mennyit vezetett már élete során.

A nőket mennyire érdekli, hogy ki mennyire vezet bátran, lendületesen?

Nem vonzóbb ha egy pasi raliversenyző, és aszerint is vezet, mintsem egy friss jogsis srác?

Vagy teljesen mindegy?



2018. márc. 15. 20:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mióta van jogsid??
2018. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
21. századi nagyvárosokban ez pont tök irreleváns.
2018. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem hátrány, ha úgy szállunk ki az autóból, hogy minden testrészünk megvan.

Ennyi a lényeg.

2018. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért szeretném biztonságban érezni magam, ha beülök egy autóba.
2018. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nekem egy éve és néhány hónapja, hogy megvan a jogsim, de vezetgetek már 6 éve, gokart versenyeken is jártam már, úgyhogy annyira nem volt idegen sohasem a vezetés, ettől függetlenül még mindig nagyon kezdőnek érzem magam. Most vagyok 20 éves.
2018. márc. 15. 20:52
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Aki ugy megy az utakon, mint a rally palyan, amelle be sem ulok, es agressziven vezetok melle sem.
2018. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Az én párom nagyon dinamikusan vezet, tud egy "állat" is lenni (rallyversenyző szint), és van olyan is, hogy visszavesz a tempóból, de soha nem teremt veszélyes helyzeteket és nagyon jól hárítja azokat is, amik mások miatt lennének veszélyesek. Én teljesen biztonságban érzem magam mellette, vagy 8 éve vezet, és nagyon sok kilométer van a háta mögött. Úgyhogy nekem az a lényeg, hogy biztonságos mellette ülni.

Én most csinálom a jogsit és csak merem remélni, hogy tudok majd egyszer az ő szintjén vezetni. :)

2018. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Olyankor mit csinál mikor állat szinten megy? Hogy érted a raliversenyző szintet?

Sofőr egyébként vagy honnan van annyi kilométer a lábában?

2018. márc. 15. 21:04
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
A lènyeg,hogy ne őrült módjára vezessen.
2018. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
2 exem szerint is jócskán átlagon felüli az autókezelési érzékem. Nem én mondtam. Úgy érzem, hogy tetszett nekik ez, de szerintem ettől még nem fognak jobban felnézni ránk, férfiakra.
2018. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!