Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mikor múlnak el úgymond a mézes hetek?

Figyelt kérdés
A haverom összejött egy csajjal.Nagyon egymásra vannak hangolva.Kb.3 hónapja járnak és még mindig nyalják falják egymást. Komolyan mondom,rosszul vagyok ha rájuk nézek.A facebookon is állandóan ölelkező képeket raknak fel és "szerelmem,drágám" meg ilyen nyálas szirupos szavakkal bombázzák egymást.Esküszöm cukorbeteg leszek. Még arra is gondoltam hogy törlöm őket az ismerőseim közül.

2020. máj. 31. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar az hogy mással van, akkor töröld.

Mi van ha azt mondjuk, hogy 4 hónap de ők 8 hónap után is ilyenek? Ránk fogsz haragudni?

Vagy töröld vagy facebookon be lehet állítani hogy nagyobb távolságot tarts.

2020. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Attól mert fb-ra kirakjak feszt nem biztos, hogy jo a kapcsolatuk
2020. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi félév után is ilyenek vagyunk, bár Facebook-ra alig teszünk ki valamit.

Ha zavar (nem tudom miért), akkor görgess tovább.

2020. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy ev, mondjuk nem ertem, mi bajod veluk, inkabb orulnod kene nekik baratkent. Ha feltekeny vagy, inkabb menj el te is csajozni...
2020. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16 éve tart... 😄 Imádom a férjem, napról napra jobban. Bár mi Fb-ra kb évente teszünk ki 1-1 családi képet, nem kifelé vagyunk szerelmesek.
2020. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire zavar, akkor töröld le őket, bár jó kis barát lehetsz, ha ennyire tudsz örülni a barátod örömének.. Ha irigy vagy, inkább csajozz be te is.
2020. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Van ahol fél év, van ahol 2-3.


De vannak.olyanok, akik a mézes hetek itán is falizzák egymást, mert így fejezik ki a szeretetüket is.

2020. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ők már túlzásba viszik.Van hogy beszélgetünk és a Fanni a Tomi nadrágjába nyúl.Aztán meg majd felfalják egymást. Komolyan ilyen undorítóan még senkit nem láttam smárolni.Mintha be akarnák kapni egymás fejét.
2020. máj. 31. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Mi 2 év után, fél éves babával is oda meg vissza vagyunk egymásért, testileg is. Amikor csak lehet szeretkezunk.. Napi 3-4x,ahogy lehetőségünk van rá. Nagyon kívánjuk és szeretjük egymást, szerintem ennek nem kell elmulnia :)
2020. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!