Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Van egy srác akit már régóta, nagyon jóban vagyunk, neki van barátnője. Viszont szombaton egy bulin találkoztunk, érdeklődött felőlem hogy milyen itt Pesten lakni, meg hogy örül hogy ott vagyok, kérdezgetett a suliról meg ilyenek.

Figyelt kérdés

Aztán kicsivel később mondom neki csinálunk egy képet? Mondja persze, közbe folyton mosolygott, aztán ilyen "titokzatosan" szájmozgás nélkül megkérdezte hogy hányadik kerületben lakok. Elmondtam neki, felmentünk és mondta h ezt nem tőle tudom de valaki nagyon szeret engem akinek a neve B-betűvel kezdődik (a srácé, aki tetszik T-vel ) mosolyogtam, mondtam neki imádlak, utána felment a disco galériájába, és teljesen rossz kedve lett. Szerintetek ő érez irántam valamit?

Légyszi,csak az válaszoljon aki tud tanácsot adni ebben


2011. szept. 27. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az a helyzet, hogy az a valaki akinek nagyon tetszel az neki valami nagyon jó haverja lehet (akinek a neve B-vel kezdődik), és lelkiismeret furdalása van, hogy Te Őt szereted (akinek a neve T-vel kezdődik). És hát ki tudja, lehet hogy Te is tetszel neki, csak nem akarja a haverja "csaját" elvenni...:)
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igazából,ez a történet bonyolultabb mitn ahogy leírtam,de csak a lényeget ragadtam ki belőle. "B"-vel még nem találkoztam,tudtommal ő sem velem,így furi az egész sztori
2011. szept. 28. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből elég nehéz kihámozni bármit is, elég zavaros, amit írtál. Miért lényeges a történetben, hogy melyik kerületben laksz? Mostanában költöztél Pestre a suli miatt? A barátnője nem zavar téged? Lehet, csak kedves akart lenni. Tudd meg, ki az a B. Én erre lennék kíváncsi a helyedben, hogy ki a titkos imádó.
2011. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi neked is a választ.én tudom ki B,és mint ezt az előző válaszolónak leírtam ez a történet eléggé bonyolult,próbáltam a lányeget kiragadni belőle.

azt hogy hányadik ker.-ben lakok nem tudom miért lényeges, és nem a suli miatt költöztünk,hanem a költözés miatt váltottam sulit :)

2011. okt. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!