Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy azzal, hogy fejben nagy nehezen lezártam egy 2 éves, érzelmi affairt, nála is elvágtam valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdést inkább ezotéria témába kellett volna feltennem, de alapvetően tényleg nem hiszek túlzottan az ezoterikus dolgokban, a telepatikus kapcsolatokban valamilyen módon igen.

2 éve húzódik egy "afférom". Nem mondom, hogy szimplán érzelmi, mert korábban találkozgattunk és amúgy nagyon erős vonzalom volt kötünk, de a körülmények miatt ebből soha nem lett semmi komolyabb. Az elmúlt hónapokban viszont személyesen nem is találkoztunk, próbáltuk legalább online tartani a kapcsolatot, de egyre erőltetettebb lett. Majd realizáltam, hogy ebből rendes kapcsolat sosem lesz, szeretői státuszra meg alkalmatlan vagyok személyiségemnél fogva. Elkezdtem kevesebbet írni és reagálni az üzeneteire, de ez sajnos nem vált be, ő ugyanúgy próbálkozott tovább. Majd fogtam egy papírt, összeírtam a pro-contra listámat a kapcsolatunkra vonatkozóan, és elkezdtem tudatosítani magamban a tényeket. Iszonyatosan fájt, ahogy mantráztam magamban, hogy miért kell kiszállnom ebből az egészből, úgy éreztem, mintha kitépnék magamból egy darabot. 2 napig nagyon magam alatt voltam, sírtam, majd kezdett elmúlni.

Az érdekes, hogy azóta mintha ő is lezárta volna ezt az egészet: talán egyszer írt, nem küldött semmit, semmilyen formában nem keresett. Pedig korábban is volt már rá példa, hogy megpróbáltuk offolni ezt a dolgot, de valahogy mentálisan sosem sikerült elengedni.

Létezik, hogy ennyit számít, hogy tudatosan lezársz magadban egy kapcsolatot, ahelyett, hogy szenvednél benne?


2020. máj. 31. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Létezik, hogy tudatosan lezársz bármilyen jellegű kapcsolatot.

Mindenféle ezotéria nélkül.

2020. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!