Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek később bele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek később bele fogok szeretni? 26/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben, nagyon aranyos, rendes és tényleg szeret, bármit megtenne értem. Tudom, hogy szerelmes belém. Én is kedvelem őt, de nem vagyok belé szerelmes. Szerintetek összejöjjek vele? Nagyon jó a személyisége, imádnivaló, de a külseje nem. Adjak neki egy esélyt, annak ellenére, hogy a külseje nem vonz?

2020. máj. 31. 17:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Voltam hasonlóban benne, utólag nagyon megbántam.
2020. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én álltam már a másik oldalon és csak szakítás után mondta meg az igazat. Csak addig voltam jó neki, míg nem talált egy külsőre is vonzó nőt magának.


Szóval ne jöjj vele össze így, mert ez neki utána nagyon fog fájni, hogy csak átmenetinek szánod, míg nem találsz jobbat.

2020. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

mondta az exem, aki nagyon normális volt, h volt benne része, de soha többé, szóval nem.


N33

2020. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is voltam így, kétszer is, de nem tudtam beleszeretni. Megbántam.

Viszont vannak férfiak, akik azt állítják magukról, hogy soha nem lesznek szerelmesek első látásra, nekik ehhez idő kell. Én sajnos elég gyorsan szerelmes leszek (10 évente egyszer), emiatt nem tudom elképzelni, hogy valakivel szemben többet érezzek, ha az első néhány találkozón csak annyira mozgat meg, hogy jó ember. Ha a világ igazságos lenne, elég lenne a jóemberség is, de sajnos nem az. Meg aztán nincs is olyan, hogy jó ember. Nagyon szélsőséges eseteket kivéve mindenkinek van napos és árnyoldala. Emiatt is fontos, hogy legyen fizikai vonzalom és ne csak lelki.

2020. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igazából csalódtam a nőkben nagy mértékben (exem elhagyott és végig csalt mialatt jártunk) ezért gondoltam, hogy egy jó lelkű lány segíthetne rajtam.
2020. jún. 1. 09:25
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha már az elején nem fogott meg téged, később sem fog. Találkoztam már ilyen pasival, aki szintén emiatt jött össze anno az exével,+ba o szeretet hianyos is volt, de végül mivel nem volt meg a vonzalom emiatt szakított vele.
2020. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes megfelelési kényszerből akatsz összejönni vele? Kesőbb meg ha jön a nagy Ő neked akkor jogosan fogja majd mondani hogy ez a pasi csak kihasznált. Legyen már eszed te örülnél ha csak hálából jönne össze veled valaki csak mert olyan kedves vagy?
2020. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul most olvasom hogy még ki is használnád gyógylapcsolatnak. Önző vagy. Kezdj el takarítani agyilag de ne így hogy gyógykapcsolatba kihasználva a?másikat hanem egymagad.
2020. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
*megfelelési kényszerből akarsz összejönni vele javítva
2020. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
*gyógykapcsolatr kell neked csak javítva undorító
2020. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!