Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek később bele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek később bele fogok szeretni? 26/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben, nagyon aranyos, rendes és tényleg szeret, bármit megtenne értem. Tudom, hogy szerelmes belém. Én is kedvelem őt, de nem vagyok belé szerelmes. Szerintetek összejöjjek vele? Nagyon jó a személyisége, imádnivaló, de a külseje nem. Adjak neki egy esélyt, annak ellenére, hogy a külseje nem vonz?

2020. máj. 31. 17:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
*gyógykapcsolat na csak sikerül javítani
2020. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A két szó közötti kérdőjel sem kell csak gyorsan írtam.
2020. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem.

A külső vonzalom alap.

Meg fogod csalni az első csinos nővel.

2020. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

Akkor csak én vagyok ilyen fura helyzetben? Megszerettem a lány személyiségét, holott külsőleg nem volt vonzó. Tetszett, ahogy viselkedik avagy gondolt a dolgokról. Mondom, ilyen gondolkodású nő kell nekem és nem foglalkoztam a külsőségekkel. Holott volt 100kg is és nem volt magas a lány. Egyzerüen foglalkozni akartam vele, mindenféle ok nélkül.

Csak szétmentünk, mert idővel érzelmileg kezdett úlságosan átfordulni. Nem tudom, hogy én voltam-e az okozója vagy őt érte valami. De az a pár év számomra boldogság volt.


29F

2020. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd tovább, mondd meg neki, hogy bocs, mint nő, nem az eseted, de ettől függetlenül jó embernek tartod.
2020. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
61%
Azt írod a kommentben, hogy voltál már nős és megcsalt a feleséged. Feltételezhetően szerelemből vetted feleségül. Akkor viszont előbb próbálj önvizsgálatot tartani, mert ezek szerint nem ítéled meg reálisan az embereket, a rózsaszín köd hatással van ítélőképességedre. Vannak társadalmak, ahol még ma is a szülők választják a gyereküknek a házastársat racionális szempontok alapján és a házasfelek meg majd megszeretik egymást. Mivel itt Mo-on a szerelemből történt házasulásoknak több, mint a fele pár éven belül válással végződik, ezért érdemes talán figyelembe venni a számunkra idegennek tűnő racionális szempontokat is. Persze az is tény, hogy egy férfi számára a partner külső megjelenése felcsigázó tud lenni és kár úgy nekiindulni a házasságnak, ha már merevedési gonddal indul. Nem lehetne egy tárgyilagos beszélgetésen felvetni a "próbaházasság" gondolatát ? Persze egy szerelmes nő számára ez még akár sértő is lehet, de ha annyi pozitív tulajdonsága van, akkor talán érdemes lenne körüljárni a dolgot. Önmagában a külső megjelenés sötétben alig játszik szerepet, ott inkább az illatok és tapintások fontosak. 20-30 év után meg a legtöbb házasságban már nemigen számít a külső.
2020. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Mi a baj a külsejével?
2020. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz neki (magadnak is), akkor nem szabad. Ne tedd tönkre.
2020. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
#17 Kicsit fiúsabban öltözködik és túlsúlyos.90 kiló körül van kb 165-170 centihez.
2020. aug. 10. 13:25
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem érdemes belemenni mert mindig zavarni fog.
2020. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!