Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisznek a kevésbé szexközpontú, esetleg aszexuális embereknek?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, mintha nem hinnének nekem, hogy nem vonz a szex akárkivel, nem hiányolom, ha egyedül vagyok vagy hogy egyáltalán nem látok abban semmi plánét, hogy valakit megcsaljak ilyesmi miatt. Mindig kegy a kifigurázás meg a "de azért ha ez vagy az lenne... Akkor azért te is". A párom néha szokta mesélni, hogy mikor azt mondja, hogy bízik bennem és tudja, hogy én nem stírölök más embereket és nem akarnék mást megdugni, akkor megy a gúnyolódás meg a bizonygatás, hogy "dehogynem" meg "ő is emberből van" meg "nem vagy mindig mellette, ne legyél már ilyen naiv"...


Nekem ez elég szarul esik. Meg az is, az emberek ennyire természetesnek és emberinek tartják a gerinctelenséget és azt, hogy valakit megalázzanak. És hogy mindenki csak önmegtartóztat és tele van lemondással a kapcsolatban, nem pedig természetesnek érzi a helyzetet és nem vágyakozik össze-vissza.


Miért olyan nehéz elhinni, hogy mást nem feszítenek szét idegenekkel és a szexszel kapcsolatos vágyak? Miért kell gúnyt űzni abból, ha valaki nem dobja el az agyát attól, ahogy valaki kinéz vagy azért, hogy orgazmusa legyen?


2020. máj. 31. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt mert mèg nem szoktak hozzá, hogy ilyen is lètezik. Règen is voltak aszex emberek, csak nem hozták nyìlvánosságra, hogy azok.

Én sem vagyok oda èrte, pedig volt már orgazmusom is, de egyszerűen nem érdekel a szex.

2020. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek az orrára kötni, akkor nem is szövegelnek majd ezzel kapcsolatban.
2020. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, én a másik oldalt sem tartó normálisnak.

Teljesen feleslegesen erőlködnek sokan egy kapcsolatban, mikor egyértelműen nem monogámok, és vagy csak óriási lemondás árán nem csaljak meg a másikat, vagy csak szimplán nincsen lehetőségük rá, közben meg hülyét csinál a parjabol.


Szerintem csak annak lenne való kapcsolat, aki nem ennyire szexkozpontu. Nem kell ehhez aszexualisnak lenni, itt inkább a tiszteletre és szeretetre gondolok.

2020. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Az asszexualitás jóval nagyobb méretekben van jelen a társadalomban, mint amennyien azt bevallják önmagukról. Maga a szexuális vágy sincs jelen olyan erősen, mint ahogyan azt a média mutatja. Jaaa, azt elhiszem, hogy mint a férfiak, mint a nők odáig lennének álmaik nőjével és hercegével, de ez csak nagyon keveseknek jön össze. A nagyátlag meg nem néz ki úgy, hogy erős szexuális késztetést váltana ki az ellentétes nemből. Oké, vannak ösztönlények is, de ők más kategóriát képviselnek.
2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok aszexuális, de én sem tudok arra gondolni, hogy megcsaljam a páromat, mert szeretem, nem véletlenül vagyok vele. Mások ezt vagy azért nem tudják elfogadni, mert őket megcsalták és akkor mindenki megcsalnak, "mert az élet nem lehet olyan igazságtalan hogy ez csak velük történjen meg"


vagy ők csalták/csalják a párjukat és önigazolás, ha azt hiszik ezzel mindeki így van.

Aki normális kapcsolatban van, vagy egyedülálló, de nincsenek komplexusai az nem fog gúnyolódni ezen, mert ez lenne a normális, hogy nem csalod meg a párod.

2020. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember beszűkült. Azt hiszik, mindenből csak az a verzió lehetséges, amit ők a saját bőrükön megtapasztalnak, a többi pedig vagy kamu, vagy betegség. Ez azért van, mert már az óvodában is azt verik a gyerekek fejében, hogy csak egyféle "normális" létezik és mindenkinek egyformának kell lennie.
2020. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!