Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire szexközpontú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szexközpontú mindenki?

Figyelt kérdés
Mintha nem is létezne más a világon. Főleg, itt az oldalon. Mindenki csak a farka, vagy a puncija után megy, azt vettem észre. Akik kevesebbet szexelnek, vagy egyáltalán nem, azok már nem is emberek, meg szánalmasak. Oké, így működött a világ mindig is, de szerintem ezerszer felsőbbrendűbb érzések is vannak a szexnél. Ott van például a hűség, lélekben is, nem csak testileg, a bizalom, az, hogy 2 ember egy pár, a házasságot is igen magas köteléknek érzem. Szexelni bárkivel lehet, házasságot kialakitani viszont nem, de ez csak egy példa. Ez a szex nélkül csak lakótársak vagytok már tiszta közhely, mert szerintem attól, mert valakik nem, vagy keveset szexelnek, még lehetnek boldogok. Most lehet írni, hogy akik nem vonzódnak egymáshoz egyaltalan, azok nem is szerethetik egymást, de miért nem? Attól, mert ez a ti értékrendetekbe nem fér bele, attól még lehet normális. Másnak meg a napi 5 szex nem normális. Szokták írni, ha már nem szexel az asszony, vagy a férj, csak heti 2x, nem 3x, már elhagyom, de amúgy minden rendben.
2019. máj. 3. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Hedonista lett a modern világ, a klasszikus értékrend pedig a porba van tiporva. Mindent próbálunk maximálisan kihasználni, de ha már nincs mit kicsavarni belőle, akkor elhajítjuk, és újat veszünk/keresünk. Erről szól minden manapság, miért lenne másképp ez a párkapcsolatoknál?
2019. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem épp mindenki, de sokan igen. Azért próbáld észrevenni azokat is, akik nem ilyenek, nem mondanám, hogy mindenkire igaz a leírásod.

Habár a legtöbb párkapcsolatban van szex, azt nem mondanám, hogy ez válik elsődlegessé. Én irtózom az ilyen emberektől, akiknek a szex az első. Nem is tartom szánalmasnak azt aki nem szexel. Azt viszont elfogadom, hogy mindenkinél felmerül ez a téma egy idő után kapcsolaton belül.

2019. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Megnézném én mennyire szexközpontú itt sok férfi és nő. Közben meg lehet évek óta nem is szexelt és csak itt az oldalon éli ki magát addig amíg leírja. Aki szereti a szexet meg állandó nemi életet él, az nem menőzik vele, hanem zárt ajtó mögött csinálja és hallgat róla.
2019. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem mindenkire igaz, természetesen, a kérdésben akaratlanul is általánosítottam. Az első és a te válaszod is hasznos.

Nekem van egy exem, neki az elsődleges tényleg csak a szex volt, más körül nem is forgott a világa. Minőségi idő, hűség, lojalitás, mindez mit számított, ha ki volt elégülve napi 2x. Nekem más is fontos lett volna, szerettem volna a kapcsolatot magasabb szintre helyezni, de egyszerűen szex, szex, szex. Véget is vetettem ennek.

2019. máj. 3. 11:01
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem ennyire szexközpontú mindenki. Sőt, sok kérdésnél írnak olyat, hogy idővel kevesebb lesz a szex és nem csak az a fontos.


A kérdés inkább az, hogy téged ez miért zavar? Nem úgy szoktak nyilatkozni az emberek, hogyha nem szexelsz annyit, mint ők, akkor gáz vagy, hanem ha épp arról szól a kérdés, leírják, hogy náluk mennyi az optimális. Ezzel mi a gond?


Azt észrevetted, hogy azt írtad, hogy szexelni bárkivel lehet, de házasságot kialakítani nem? A legtöbb embernél a szex párkapcsolaton belül van. Sokaknál házasságon kívül megy a félrelépés. Lényegében 2 teljesen hasonló dolog közül az egyiket magasabbra emelted a mércéden, miközben arról szól a kérdésed, hogy mások miért a másikat emelik magasabbra.

2019. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Annyiban mindenképp igaza van a kérdezőnek, hogy nincs rosszabb egy szexközpontú embernél (mindkét nemet beleértve persze). És általában ők sajnálják le a "kisebb igényűeket", vagy akiket nem érdekel annyira, nem ez az "életcéljuk", holott ők a szánalomra méltóak, hogy minden gondolatukat, minden cselekedetüket, döntésüket a szex határoz meg, és tényleg nem is érdekli őket semmi más, csak hogy meglegyen a napi adag. Volt ilyen párom, borzalmas volt!
2019. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mert szexelni jó, persze mint mindenben, itt is van egy mérték, ami optimális.

Szerintem ha minden harmadnap van (normális időtartamú) szex egy hosszú távú párkapcsolatban, az korrekt.

Ehhez képest a legtöbb ember szélsőséges, vannak a napi 5 menetesek (nem értem, hogy lehet ugyanolyan intenzitással kívánni az utolsó menetet, meg sztem nem is egészséges), meg van a kéthavi egy 10 másodperces szexet kényszerből űzők.

Nekem egyik se kéne.

2019. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
#6: Fura, az én környezetemben a szexközpontú emberek nem sajnálnak le senkit. Ennél a kérdésnél sem sajnált le senkit egy szexközpontú sem, a lenézés csak a másik oldalról jött...
2019. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondoltam, hogy lesz egy kukacoskodó. Szeritnem a kérdésem kifejtésében semmi lesajnálás nincs, ha te mégis így érzed, kérem elnézésedet. Én csak kifejtettem valamit, ami véleményem szerint így van. Cáfolni meglehet, de ezért bunkónak tartani nem teljesen jogos.

Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 3. 11:36
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
#9: Nem kukacoskodtam és nem bunkóztam le semmit. Sokatmondó, hogy arra a válaszomra semmit sem reagáltál, amiben rámutattam, hogy mennyire egyoldalúan látod a dolgot.
2019. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!