Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy válogatósak a lányok, amikor csomó csinos lányt látni okádék, igénytelen pasival?

Figyelt kérdés

Igazából aki itt sír, az szerintem 1 nőre nem ír rá egy hét alatt.

Én ilyeneket látok: hosszú zsíros hajú, ápolatlan, csontsovány pasi szép barna hajú csajjal, durván elhízott, ronda arcú, fültágítós csávó cuki fekete hajú csajjal, lógó hasú, undorító arcú, tokás, duplaállú csávó szőke tinicsajjal... és még lehetne sorolni, más haverommal is beszéltem, hogy egyre többet látni ilyeneket ismerettségi körökbe

szóval szerintem pont hogy férfi hiány van, és lassan már bárkivel összejönnek, aki kezdeményez



2020. jún. 1. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
én is ezen gondolkoztam valamelyik nap, amikor az egyik vörös hajú fullos lányismerősöm kitette facera hogy egy ilyen bazilikakilincs orrú pasival együtt van
2020. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Savlekotő ***** válasza:
73%

Miért mondják, hogy válogatósak a lányok, amikor csomó csinos lányt látni okádék, igénytelen pasival?

Ezt azok mondogatják akiket még a legalja nő is két lábbal rúg le magáról,ergo ők senkinek se kellenek..

2020. jún. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
gondolom valami incel fiú vagy, akit most megsértettem a kérdéssel, akit még az anyja sem érint meg szívesen xddd
2020. jún. 1. 00:37
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Néha valaki nagy pufogva előadja ezt a szöveget, csak épp tartalom nincs mögötte. Ha valóban annyira igénytelen srácokkal járnának, akkor nem jönne itt annyi "hogyan legyen nőm" kérdés, merthát' ők találnának nőt.

De, nem találnak.

Volt egy régebbi kérdés, ahol egy illető előadta ezt a szöveget. Ő hajlandó volt küldeni privátban képeket is ezekről a párosokról. Az egyik képen pl. a bomba csaj teljesen átlagos volt, az "igénytelen" pasi meg személyi edző.


Szerintem mindenki leginkább a saját súlycsoportjával jön össze és pont ezt látni mindenhol. Azért, mert erre van esélye. Az ilyen panaszkodó, gyenge provokátor kérdezők meg menjenek már ki az utcára vagy bizonyítsák már be valahogy a tévképzeteiket. Mert ezekre képtelenek.

2020. jún. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Kifejezetten jó nő, főleg hogy már gyereke is van.

A gyerekesek pasik biztos viszik, meg a nem gyerekesek közül is sokan, így kinézetre.

Aztán hogy a természete milyen, azt nem tudjuk.

2020. jún. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

És ők egy pár?

Én még kézen fogva is megyek egy buliba baráttal, mégsem vagyunk együtt.

Lehet, hogy nem kérdezed meg, mi van köztük.

2020. jún. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Ennek az az oka hogy kevés az igényes, helyes pasi és aki nem csap le gyorsan valakire annak csak a maradék jut. Nem kell megsertodni férfiak, csak nezzetek bele a tükörbe és gondolkozzatok el hogy ti vajon mindent jól csináltok e.
2020. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nagyon sokan csak megalkudnak egy olyannal, aki legalább szereti őket. Úgy vannak vele, hogy ha nem is olyan jó külsejű, de végre nem egy hazug féreg, aki megcsalná és becsapná őket. Főleg nagyon csinos lányok esetében, akiket sokszor átb*sznak a szépfiúkák, mert megszokták hogy minden lánynak bejönnek. Miért is ragadnának le egy nőnél, megkell még dugniuk a többit is.

Ezek a lányok meg megelégelték már ezt. Néha a csiszolatlan gyémánt alatt sokkal több érték van, mint ilyen fényes s*ggfejekben.

2020. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hülyeség, de szerintem csak a ronda pasi miatt látod szépnek a lányt. Lehet ha egyedül volna a csaj észre sem vennéd, mármint a csajt.
2020. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma is a szokásos a helyzet. A nőkről leírt reális kritika 27%-on áll. A férfiak kinézetének kritizálása 75%-on.

Na, ennyire lehet komolyan venni az ilyen kérdéseket.

2020. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!