Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy válogatósak a lányok, amikor csomó csinos lányt látni okádék, igénytelen pasival?

Figyelt kérdés

Igazából aki itt sír, az szerintem 1 nőre nem ír rá egy hét alatt.

Én ilyeneket látok: hosszú zsíros hajú, ápolatlan, csontsovány pasi szép barna hajú csajjal, durván elhízott, ronda arcú, fültágítós csávó cuki fekete hajú csajjal, lógó hasú, undorító arcú, tokás, duplaállú csávó szőke tinicsajjal... és még lehetne sorolni, más haverommal is beszéltem, hogy egyre többet látni ilyeneket ismerettségi körökbe

szóval szerintem pont hogy férfi hiány van, és lassan már bárkivel összejönnek, aki kezdeményez



2020. jún. 1. 00:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, a nokrol leirt kritika "kitorlodott veletlenul"...
2020. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11: Mire gondolsz?
2020. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Arra, hogy vagy 3-4 (nokre nezve kevesbe pozitiv) hsz eltunt szepen...
2020. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hiába szép a lány, ha egy igénytelen férfival áll össze, ő se jobb vagy van magasabb szinten úgymond. Mindössze külsőre szép, közben lehet ugyan olyan igénytelen, mint a párja. Csak más területen mutatkozik meg.


Attól, hogy valaki szép, csinos, bőven lehet még rengeteg negatív tulajdonsága.

2020. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

Én helyes pasi vagyok (megy is a csajozás) és ugyanezt látom én is, hogy rengeteg helyes/csinos lány van együtt bőven átlagos, vagy akár átlag alatti kinézetű srácokkal. Nem irigységből mondom, de ezt figyeltem meg.


Egyébként ezek a férfiak még mindig lehetnek az életükben sikeresek, tökösek, jó dumásak, magabiztosak, anyagiak terén jól állóak.

2020. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Érdekes dolgok vannak.


Amikor jóképű, izmos, sportos férfi van kövérebb vagy máshogy nem szép lánnyal akkor kinek mi köze van hozzá, legyenek boldogok, ne szóljon bele senki, nem csak a külső számít. Sőt végre egy normális férfi.



Fordítva viszont, ha csinos, szép lány van előnytelen külsejű férfival (akár nem jóképű, akár nem izmos, sportos, stb...) akkor pedig elkezdik a nőt sajnálni, meg hogy szegény nem ezt érdemelné. Meg a férfiak el vannak kapatva, azt hiszik nekik ez így jár, stb...


Hogy is van ez?

Kb. ugyanazzal a vehemenciával, csak ellentétes előjellel.

Valami eléggé félre van csúszva pár ember fejében.

2020. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó. Amikor egy előnyös külsejű nő egy az ő szintjenel lentebb lévő pasival van akkor a pasi biztos pénzes, azért van vele. Fordított esetben ez senkinek nem jut eszébe. Ez is érdekes dolog nem? Azt hiszed csak a pasikat éri hátrányos megkülönböztetes?
2020. nov. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!