Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Röviden tömören írom le a szitut:

Párommal 3 éve élünk együtt, ő külföldről költözött ide, a családja ott maradt így évente 1x-2x megy haza látogatni. Mivel drága a repjegy meg az én munkahelyem nem túl rugalmas így nem igen tudok vele tartani. Nem rég vette meg jövő évre a repjegyet magának, én pedig gondoltam meglepem majd hogy utána megyek - mert most elég jól megy a munka így összejött rá a pénz. A címét nem tudom ott, viszont eszembe jutott hogy mindig emlegetett egy nagyon jó lány barátját akivel régóta ismerik egymást, így megkerestem közösségi oldalon írtam neki, leírtam hogy miért kell a segítsége és hogy adja meg a barátom szüleinek a címét stb. Mondta is hogy persze segít holnap küldi a címet.


Erre másnap a barátom felháborodva kért számon hogy mi az hogy én írogatok az ő barátainak a háta mögött. Mondtam hogy nem értem miről beszél, kiderült a lány rögtön irt neki hogy én őt fekerestem és most mit csináljon “😱😱” ilyen fejjel.

Mondtam baratomnak hogy hát én csak meg akartam öt lepni és emlekeztem a lány nevére, ennyi... nem hiszem hogy ez bűn. Ő meg kiabált velem hogy ne irogassak a barátainak mert tudnom kene hogy nem szereti ezt.


Nyilván ilyenkor jönnek mennek a gondolatok a fejemben, rá is kerdeztem hogy miért talán van valami közte és a lány között? Vagy akkor miért akadt így ki.. azt mondta nevetseges vagyok.


Nem értem, a lány is, miért jelentett volna neki egyből? Vagy én gondolom túl? Én biztos nem akadnék ki ha bejelolné egy barátomat és írna neki...


Mit gondoltok?



2020. jún. 1. 10:51
 1/10 tiril ***** válasza:
100%
Hát fura, hogy ilyen reakciót váltott ki ez a barátodból, szerintem nem reagálod túl. Nekem ez elég gyanús lenne.
2020. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tuti sumákol valamit a pasi.

Azért ez nem olyan nagy bűn.

Mondjuk én a páromnak mondtam volna eleve, hogy gondoltam mennék vele. Tudom meglepetést akartál, de hát làtod nem vevő rá. Képzeld el, hogy ott vagy már és csak néznek rád birkán, hogy mit csinálsz ott. Jobb, hogy kiderült.

2020. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lány, hanem fiú lenne a barát, akkor meg azzal gyanúsítanád, hogy búza?


Meg eleve, én is kiakadnék, ha anyámékat keresné a csajom.


Ja, amúgy feka a srác?

2020. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Gáz barátod reakciója, lehet csak szimplán nem a legjobb a szüleivel a kapcsolata és szimplán csak még nem akar bemutatni. De akkor sem kéne így reagálnia a lány meg valószínűleg csak nem tudta mit csináljon és inkább írt barátodnak, mivel gondolom veled sem akart bunkó lenni, hogy nem ír vissza de a srác mögött sem akar szervezkedni. De bárhogy is álljon már le a barátod hogy ezert kiabál veled. 3 év együtt élés után nem ezt várná az ember
2020. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem reagálod túl.

Furi itt valami nagyon..

2020. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Én sem adnám ki egy barátom lakcímét annak engedélye nélkül, mert valakije kéri. Ugyanakkor az is fura, hogy így felháborodott azon, hogy meglepit akartál szervezni.
2020. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6, mert valakije kéri?

3 éve a barátnője.. Tök egyértelmű hogy meg akarta csak lepni, nem egy sorozatgyilkos. Inkább a csaj volt a g*ci hogy egyből szólt a pasinak elrontva ezzel a meglepetést, plussz borította a bulit vmi gyanús dologról. Egyaltalán nem életszerűen viselkedés. Ha valaki megkérne hogy segítsek meglepni a barátját x év után, nem így viselkednék.

2020. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Pedig vannak zűrös kapcsolatok, amibe az ember barátként nem akarja beleártani magát, pláne nem egy másik országból csak online. ((Nekem pl. van olyan barátnőm, akinek a férje (és 10 éve vannak együtt...) már párszor felhívott másnak kiadva magát, mert hátha a nő fiúkat rejteget álnéven a telefonján.)) Nekem az már gyanús lenne, hogy 3 éve együtt vannak és nem tudja, milyen címen van a párja, amikor rendszeresen elutazik. Mi van, ha egyszer csak napokig nem jelentkezik, hogy él-e hal-e? Egy normális párkapcsolatban eleve nincs olyan, hogy magamtól nem mondom meg, hol szállok meg vagy nem kérdezek rá, amikor a másik elindul a bőrönddel.
2020. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 jobb hogy így alakult, ha így kiakadt az ötletért gondold el mi lett volna ha sikerült volna a meglepetés
2020. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mar talalkoztam a szüleivel egyszer, csak rövid időre. Tehát nem arról van szó hogy nem akar bemutatni. Volt már róla szó hogy egyszer mennénk együtt is de ő ennyiben hagyta a témát és nem hozta fel többször. Semmi hátsó szándékom nem volt ezzel, meglepit akartam.


Én azért úgy gondolom hogy ha nekem írna valaki akinek a baratjaval nagyon jóban vagyok, segítenek neki, vagy ha nem akarok akkor megmondom hogy nem jó ötlet dr nem a háta mögött mennek arulkodni a sracnak.


A címet meg azért nem tudom mert ott arrafelé nincs utca házszám, így elég nehéz behatárolni. És mivel új a telefonom nincs benne már elmentve...


A problémám továbbra is a reakciója, nem értem miért kellett így reagálni nem akartam rosszat. De nem is azon akadt ki hogy meg akartam lepni hanem hogy írtam a lánynak..hogy miért írogatok a barátainak a háta mögött. Egyik közeli baratja múltkor bejelolt Facebookon mert tudta ki vagyok és barátom velem kiabált hogy miért jelolok vissza bárkit, nem kell nekem az ő barátaival barátkozni... szóval fura.

2020. jún. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!