Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok. Az a helyzet, hogy ha szerelmes vagyok, folyton igénylem a figyelmet. De ezzel szerintem mindenki így van. Max 1-2 órát bírok ki anélkül, hogy legalább írnánk egymásnak. Úgyis mindig nalunk van a telefon, 21. század, nem nehéz ezt megoldani. Ha valaki ennél tovább nem válaszol nekem(kivéve, ha munka miatt nagyon elfoglalt), akkor egyből arra asszociálok, hogy van más neki, vagy nem vagyok fontos neki. Ez jogos szerintetek, vagy én tolom túl? Pl 8 órán át nem írt, mert haverokkal volt. Ez utalhat arra, hogy sunyiság van a dologban, igaz? Én annak nem írok 8 órán àt, akibe nem vagyok szerelmes..:D

24N



2020. máj. 10. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyértelműen túlreagálod.
2020. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Te ha szerelmes vagy, le szoktad tojni a párod fejét fél napig? Vagy akkor ez normális dolog és én állok furán a szerelemhez?:D Más párok körülöttem kb el se szakadnak egymástól.

2020. máj. 10. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
2# Nem feltétlen letojás, lehet hogy csak szimplán elfoglalt. Dolgozik?
2020. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, csak haverokkal volt.
2020. máj. 10. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, te tolod túl. Szerintem baromi irritáló, mikor ismerősökkel, barátokkal vagy és nem lehet normálisan beszélgetni, mert a fele társaság a telefonját nyonkodja mint egy idióta. Ha társaságba megyek, akkor oda koncentrálok, nem a pasimnak írkálok 10 percenként. Kicsit vegyél vissza, mert ezt egy értelmes ember nem viseli el.
2020. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

En is tavkapcsolatban elek mar majdnem ket eve es ket honapja nem talalkoztunk a hatarzar miatt. Szerintem tulreagalod.. Remelem neki nem mondod, hogy szerinted mas valakije is van, mert rengeteg vitat eredmenyezne,ha tudna, hogy nem bizol benne. El kell fogadni, hogy ha valaki parkapcsolatban el, akkor a baratait nem szabad elhanyagolnia hisz lehet, hogy a baratsag hosszabb eletu lenne, mint a parkapcsolat (felre ne erts, nem ezt kivanom nektek, csak altalanossagban irtam)

Ha tudod, hogy dolga van vagy programja, akkor te is foglald el magad, gyorsabban telik az ido :) 20L

2020. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!