Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a három lehetőség közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a három lehetőség közül?

Figyelt kérdés

A kérdésemet kommentként már elküldtem egy másik kérdéshez, de érdekelne a véleményetek :)


Tegnap szakított velem a pasim és törölt instáról. Mármint egymás bekövetéseit. Na de nem blokkolt, ugyanúgy írhatnék neki üzenetet. Facebookról sem törölt. Szóval semmi értelme ennek a törlésnek, mert amúgy az instát is csak csevegésre használtuk, neki pl. nyilvános a profilja és 1 képe sincs fent, nekem meg csak tájképek meg hasonlók.

Nem is értem, hogy ennyire nem ért a közösségi média használatához, ennyire buta vagy egérutat hagy?


2020. jún. 1. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolokhoz. Nem erdekled, de nem tiltott le, mert minek?
2020. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2020. jún. 1. 18:18
 13/21 anonim ***** válasza:

Most komolyan?? Ez egy vicc?


Vagy kamuzol?


Komolyan ez tragédia, hogy minden esetben, szakítás vagy szerelem, vagy bármi is legyen a közösségi oldalak a mérvadók??


Lassan kiszaladok a világból.

2020. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy vicc :)
2020. jún. 1. 18:39
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, minek tiltson le? Törölt, mert már nem vagytok együtt, de nem utál mint embert, szóval miért is tiltson le?

Ez kb olyan, hogy önként nem akarsz találkozni az exeddel, de ha random összefuttok az utcán akkor azért köszöntök egymásnak. Nem pedig direkt levegőnek nézed.

2020. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Persze, lényegében igazatok van, csak hogy pont instáról, amit alig használunk, töröl, a facebookon meg, amit elég gyakran, fennmaradok, szóval ez tényleg vicc.

És persze hogy nincs nagy jelentősége, csak furcsa

2020. jún. 1. 18:42
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem töröltem az exem az ismerőseim közül facen. Szerintem az valahogy gerinctelenség, hiszen évekig szerettem. Ha nem is szeretem, attól még igenis ismerem. Az insta meg pont ezért más, ott csak azt követem aki érdekel. Ő már nem érdekel.
2020. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem furcsa.

Ő egy közösségi retardált.


Ne legyél olyan mint ő...

2020. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem hagy egerutat. Nem akarja latni, mit osztasz meg, es reszerol el van rendezve. Te kemkedsz, o nem.
2020. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vegyen részt egy tanúvédelmi programba, csak mert szakítottatok?

Minek tegyen úgy mintha nem is tudná, hogy a világon vagy?

A mobillal telefonálni is lehet, meg elnavigálni a lakásáig, ha akarnál tőle még valamit.

2020. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!