Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mit szólna hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

28 éves férfiként a szüleim felett lakom egy külön bejáratú padlástéri lakásban. Önállóan főzök, mosok takarítok, néha vasárnapi családi ebédekre átmegyek szüleimhez. Természetesen beszélek velük mert jó a családi viszony. Saját pénzből felújitottam a lakást.


Ez visszatántorítana egy normális, érzelmes nőt, a velem való kapcsolatában? Persze ha úgy adódna hogy nem szeretne itt lakni velem, akkor hajlandó lennék elköltözni.



2020. jún. 2. 06:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez még kevés, hogy csak a lakás körülményeid írtad le. Alapvetően nem lenne ezzel baj, de ilyen esetben a szüleid hozzáallasan is sok múlik.
2020. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Volt egypár film, amiben hasonló életmódot élt a férfi. Ott sikerültek neki a dolgok. De az film.
2020. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki kérlek, hogy pontosan mire gondolsz. A mihez való hozzáállásukon múlik a dolog?


Alapvetően kedvesek, és elfogadóak mindenkivel, nem szólnak bele a dolgaimba, se a kapcsolataimba.

2020. jún. 2. 07:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Húspiacon kevés, természetes ismerkedéshez elég.
2020. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki már a családjával él így. Maga tervezte és alakította át a tetőteret. Tehát nem lehetetlen. Az viszont fontos, hogy meglegyen a magánszférátok. Ami ennyitől nem biztos, hogy garantálva van.
2020. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedesi fazisban oke. De csaladot nem oda terveznek.
2020. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez simán rendben van. De családot valószínűleg én is máshova terveznék - legalább a gyűjtéshez adottak a feltételek, és ez is szuperjó.
2020. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyilván én se itt élnék családosan, hosszútávon :)
2020. jún. 2. 08:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedéshez, járogatáshoz teljesen jó. Ha véletlenül olyan nővel hoz össze a sors, aki imádja a szüleidet, és megtalálja velük az egészséges egyensúlyt (nem zavarják egymást), akkor később is jó lehet, de az már ritka eset.


#1 szerintem úgy érti a szüleid hozzáállását, hogy például bejárnak-e hozzád, a lakrészedbe csak úgy, belenyúlnak-e, nem látnak-e el folyton tanácsokkal, nem akarnak-e túlságosan részt venni az életedben így, hogy ott vagy pár lépésre. Ez nagyon sok párkapcsolatban szokott gondot okozni. Lásd: rengeteg itteni kérdésben, ami a szülőknél, külön lakrészben élők konfliktusairól szól. (Anyós bemászkál, mikor szexelnénk, vagy mikor nem vagyunk otthon, hozzányúl a cuccaimhoz, ellenőrzi a takarítást, délutánonként velünk akar tévézni a kanapén, elvárja, hogy a fia több időt töltsön vele mint velem, naponta többször ugrasztja valamiért, ésatöbbi, ésatöbbi).


31N

2020. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez teljesen rendben van.

A 30 év körüli szingli ismerőseim általában otthon laknak, vagy a szülők vettek nekik-segítettek lakást venni.

Egyedül nem látnám értelmét én se (kapcsolatban vagyok) pl. lakást bérelni, csak azért hogy ne a szüleimmel lakjak... Ilyen albérlet árak mellett.

Neked ráadásul van lehetőséged elszeparált részen élni. Teljesen jó. Irigyellek.

2020. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!