Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Vajon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Vajon mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Én szeretem őt, de ő nem viszonozza. Már beletörődtem, jó ideje így megy. Mindketten elég távolságtartóak vagyunk, soha nem ugrottunk egymás nyakába vagy ilyesmi. Nem szoktuk fogdosni egymást.

Én szeretném megölelni. Csak egyszer. Hogy tudjam, milyen érzés.


2018. szept. 20. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

* soha nem ugrottunk egymás nyakába vagy ilyesmi


Miért nem? Sosem örültetek egymásnak kirobbanóan?:)

2018. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Akkor hajrá öleld meg !
2018. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Te most párkapcsolatról beszélsz, vagy egy kellemes jó barátról??? Mert az, hogy még a megölelés gondolata is " megakaszt", az már elég nagy probléma... Mi van a szexel?
2018. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Nem szoktuk fogdosni egymást". Akkor ő mitől is a párod? Mert ha nincs fizikai kontaktus (feltételezve, hogy nem vagytok aszexuálisak), maximum barátok vagytok.
2018. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!