Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szakítás után túl vagy valakin, éled a kis eleted, de azért még hiányzik, ha eszedbe jut? Vagy a kettő kizárja egymast?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Miii vaaan? Nem zárja ki, azt úgy hívják, hogy élet.
2020. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Persze, elvégre az életed fontos része volt. Attól, hogy lezártad és nem kezdenéd újra vele, nem érzel már semmit iránta, még eszedbe juthat és hiányozhat, hiszen kitörölni nem tudod az emlékét.
2020. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Bizony létezik, ez természetes.
2020. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy érdekes kérdés, vagy hülye :D egy ismerősöm mondta ezt. De közben meg nem úgy van, ha hiányzik a másik, akkor nem vagy még túl rajta? Nem értem 😄
2020. jún. 3. 12:34
 5/8 anonim válasza:
0%
A többiek hülyeséget írnak. Ha valaki hiányzik, akkor nem vagy túl rajta, és nem természetes, ha még hosszú idő után is hiányzik.
2020. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan ez nem szakítás utan történt mert viszonzatlan szerelem volt, de akkoe is az első szerelmem volt a srác (14 voltam, ő 18 nyilván nem voltunk együtt:D), már régen volt, nem vagyok már nyilván szerelmes se, de gyakran eszembe jut. Nem fáj, csak emlék.
2020. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is eszembe szoktak jutni a volt pasijaim, hazudnék, ha azt mondanám, hogy sose gondolok rájuk. Kitörölni nem lehet az emlékeket is. Azért hiányozni nem hiányoznak úgy. Azóta már férjnél vagyok, és ez sokat segített, hogy túllépjek. :)
2020. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiányozhat valami úgy, hogy nem akarod újra átélni.

Pl a gyerekkorom is hiányzik, de nem akarok újra gyerek lenni, érted.

Amikor utólag gondolsz vissza időszakokra, akkor általában csak a jó dolgok jutnak eszedbe, az teljesen normális, hogy a jó dolgok hiányoznak. Akkor is, ha van már egy jobb. Pl nosztalgiával gondolsz a régi kis használt Fiatodra, hiába van most egy új mercid.

De aztán eszedbe jut az összes negatívum is, ami miatt véget ért, és nyilván nem szeretnéd újra átélni.

2020. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!