Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek keressem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem meg újra? Hiányzik, de nincs bátorságom felvenni vele a kapcsolatot. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzet igazából. 2 éve vagyok együtt a barátommal, de nem igazán működik a kapcsolatunk. Úgy egy éve neten megismerkedtem egy sráccal, akivel egy ideig rendszeresen beszéltünk. Ő megértett engem és alakult is köztünk valami. Én viszont úgy éreztem, hogy nem akarom elhagyni a barátomat, ezért megszakítottam vele a kapcsolatot.

Azóta sokminden történt, de nem tudom elfelejteni őt. Van, hogy mindennap gondolok rá, hogy vajon jól van-e, milyen most az élete stb. Gondoltam rá, hogy újra felveszem vele a kapcsolatot, de nem tudom, hogy kíváncsi-e rám egyáltalán. Nincs bátorságom írni neki.

Mostanra eljutottam arra a pontra, hogy szakítani fogok, mert már nem bírom tovább, de NEM azért akarom megkeresni a srácot, hogy "pótolja" a barátomat, hanem mert tényleg ő maga hiányzik. Az se kell, hogy összejöjjünk, csak akár baráti szinten is.

Szerintetek próbáljam meg felvenni vele újra a kapcsolatot, vagy ez a hajó már elúszott és inkább ne "zaklassam", mert biztos elfelejtett már? 23/L



2015. dec. 21. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp írj neki. Ha már továbblépett és nem érdekled annyira, szerintem azonnal kiderül. De az is benne van, hogy ő meg rád gondol, de nem ír, mert tudja, hogy van barátod és nem akar zavarni.

Írj neki, nincs veszteni valód.

2015. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 Szakíts

2 Várj tisztázd az érzéseidet, miért van szüksége a srácra (csúnya dolog lelki szemétládát, pótlékot csinálni valakiből)

3 ha úgy érzed túl vagy a már exeden, és úgy érzed nem csak pótlék stb akkor keresd meg nyugodtan de tényleg tiszta lappal indulj ennyit mindig megérdemel a másik fél

2015. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Igazad van, hogy tényleg jó ötlet letisztázni előbb az érzéseimet.

Viszont én nem "lelki szemetesládának" használnám, azelőtt sem az volt.

2015. dec. 21. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Amíg nem szakítasz a pároddal, ezt a netes haverodat felejtsd el.


Majd utána keresd fel,és kezdeményezz találkozót.

2015. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam hogy biztosan az, néha észre se veszi az ember hogy érzelmileg kihasznál valakit, ez csak egy általánosítás volt mert rengetegen esnek sajnos bele ebbe, ezért is kell időt hagyni hogy tisztán láss nem olyan hűde sokat de nem egy két napot én általában két három hónapot hagyok a kapcsolataim után hogy helyrebillenjek és tiszta legyen a fejem.
2015. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is ilyen helyzetben vagyok :D annyi csavarral hogy a netes sráccal megbeszéltük h többet nem keressük egymást ( már 4 szer eljátszottuk ezt 5 hónap alatt, de 1 hétnél tovább egyikse tartott) kivéve az utolsó ami 1 hónapig tartott. Iszonyatosan hiányzott így összejöttem egy másik fiúval, akit pótlékként használtam ( ő is engem hasonló indokok miatt). Aztán mivel mindig a netes srácra gondoltam, így szakítottam a sráccal. s nagy vivodások után ráírtam a netes srácra. Éreztem hogy nekem egyszerűen szükségem van a támogatására, arra hogy beszéljek arra hogy tanácsot adjon, hogy támogasson. S h én is ott lehessek mellette.

A netes srác mondta h én is iszonyatosan hiányoztam neki. csak tudott a pasimról, így nem írt, mert tudja h kinoznám. Ennek 3 hete azóta többet beszélünk mint előtte. Skypolunk mindennap, és beleszerettem. De még mennyire, az idő csak megerősítette a kapcsolatunkat. Bár nem tudom hogy mi lesz a fojtatás.. De ez az én gondom


Szóval írj rá, mert akkor mindig ott lesz a "mi lett volna ha.."

2015. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!