Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek szakítás után hosszú idővel is hiányzik a volt párja?

Figyelt kérdés

Van, amikor az ember megteszi a lépéseket hogy továbblépjen, de valahogy mégis hiányzik a másik személye, és ilyenkor úgy érzi, nem tudna úgy mást szeretni, elfogadni, mint azt, akivel szakítottak. A kapcsolat lelkitárs-szinten nagyon működött, de sok egyéb dolog felemésztette, a távolság, a bizonytalanságok, stb. stb.


Belekezdhetnék újba. De attól tartok, akkor is azon gondolkodnék, hogy mi lehet azzal, akit szerettem. Ha nem lenne a régi, akkor is kérdés lenne, hogy az ember kihez tud igazán ragaszkodni, nemhogy akkor, amikor sok jó és közös emlék volt. Ismerem őt annyira, hogy tudom, ő is sokat gondolhat rám. De mivel ő szakított megalázó lenne ha én keresném, ezt neki kell akarni. Olyannal nem szeretnék lenni, akinek nem vagyok fontos. De mégsem tudom elfelejteni a sok jót, és nem volt olyan eddig a környezetemben, akire úgy tudnék nézni, hogy "na ő már nyomába érhetne"... mármint emberileg, és stílusában.


Szóval aki már volt így: hogyan léptetek tovább? Vagy végül valahogy mégis összejöttetek?


2017. dec. 18. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
4 év telt el, két éve párom van azóta. Hianyzik, mert első szerelem volt és bem sikerült jól lezárni, de nem akarnám vele újrakezdeni. A mostani párom szeretem és becsülöm és vele éltem meg milyen az, amikor valóban viszontszeret a másik, ezért szerencsésnek érzem magamat.
2017. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 3 éve jártunk és csak 4 hetet. Nemigazán műkődött, ezért is lett vége ilyen hamar. Két és fél éve van barátom akivel remekül megvagyok, minden szuper vele. Azonban a mai napig eszembe jut a volt barátom, első kapcsolatom volt, és nem volt rendesen lezárva a kapcsolat (legalábbis az én részemről, nem volt rá lehetőségem). Néha annyira bennem van, hogy úgy szeretnék vele beszélgetni, vagy találkozni, csak hogy mi van vele. Sosem jönnék vele újra össze, csak beszélgetnék vele hátha azzal sikerülne magamnak is lezárnom ezt az egészet.
2017. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindkettő segített. Jó látni, hogy másoknak hogyan sikerült átlépni az ilyen helyzeteken.
2017. dec. 18. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj rá szenteste, az jó indok :D Hátha jól érzed és viszonozza
2017. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. :) Az eddigi válaszokon gondolkodom... talán jobb hagyni az egészet, és inkább egy viszonzott kapcsolatba menni. Ha valaki csak ráfanyalodik a másikra, akkor jobb inkább nem eröltetni.
2017. dec. 18. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy sms még nem jelent semmit :D Mint amikor horgászol és bedobod a csalit.. Hátha kapás lesz. Ha kölcsönös a dolog, akkor úgy is írni fog azonnal, ha meg nem akkor nyugodtan alszol életed hátralevő részében
2017. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. A hátam közepére nem kívánom, mert egy hülye kisfiú még 34 évesen is :D


Egy randipartnerem hiányzik, mert ha nem 190+, akkor biztosan jók lettünk volna, de ez már túl magas volt nekem. ;)


Viszont az is biztos, hogy a kedvesemet senkiért le nem cserélném, mindent ő jelent nekem - és viszont :)

2017. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!