Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kizáró ok az előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok az előre álló/ferdén àlló fog?

Figyelt kérdés
Előre állnak a fogaim, pókot ki tudnám harapni a sarokból + elől az egyik fogam ferde. Ha nagyon nevetek ritka gusztustalan látvàny kèpekből ítélve. Elképzelhető, hogx emiatt nem kellek senkinek komoly kapcsolatra?
2020. jún. 3. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de ha ennyire zavar, akkor keress fel orvost. Fogszabályozásra felnőtt korban is van lehetőséged.
2020. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég szabálytalanul állnak a fogaim elöl, de soha nem éreztem, hogy ebből hátrányom származna párkapcsolat terén. Ha zavar, akkor szabályoztasd!
2020. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy tetszik a nő, nem tud zavarni. Van, aki szexibb ettől, amolyan szexepil. Csak smárolásnál ne kaszabolja le a nyelvemet! 😄
2020. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nőként volt ilyen. Tetszettem férfiaknak, többen szerelmet is vallottak, volt kapcsolatom is. Én megcsináltattam azóta. Annyi, hogy bátrabban mosolygok, de ismerkedés terén nem volt hátrányom belőle korábban.
2020. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy állnak a fogaim, mintha a tizedikről bedobálták volna a számba. Ettől komolytalan az ábrázatom,pedig már bőven 30-as vagyok, de nem zavar, mert amúgy is komolytalan vagyok😃 Ettől még volt pasim, nem problémázott senki. Ha zavar, csináltasd meg. Ha fiatalabb lennék, szerintem megcsinaltatnám én is, de erre a kis időre már nem fogom😉
2020. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőven 30-as vagy, az nem öreg ne viccelj màr!! Simán megcsináltathatod!
2020. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!