Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kizáró ok lehet?21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kizáró ok lehet?21L

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélni egy velem egyidős fiúval, eddig szimpatikus, jól elbeszélgetünk. Viszont 2 éve lefeküdtem néhányszor a legjobb barátjával, plusz a másik legjobb barátjával egy buliban csókolóztam. Ő nem tud ezekről a dolgokról, én pedig nem merem bele élni magam a dologba és azt sem akarom hogy ő bele élje magát mert ha ezek a dolgok akkor derülnek ki amikor már nagyon kedveljük egymást az kellemetlen lesz mindkettőnknek. Nektek ez kizáró ok lenne egy kapcsolatban?
2020. máj. 24. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen, kizáró ok hogy r***nc vagy
2020. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
43%
Nem kizáró ok szerintem
2020. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Én elmondanám neki, ha már ott tartunk, hogy legyen köztünk kapcsolat, és őszinték vagyunk. Ugyanis a fiúk is pletykásak, sőt pletykásabbak mint mi nők. A srác úgyis elfogja mondani a legjobb barátjainak, hogy veled jár, te vagy a barátnője. A 2 srác meg tuti elfogja mondani, hogy

. héé haver! Azt a csaj pár éve megdugtam..

. én csak smároltam vele a buliban. Simán belement!


Szóval megfogja tudni. Ha a barátaitól fogja megtudni, akkor veheted kizáró oknak is. De ha tőled, akkor lehet simán túllép rajta, mondván az a múltban történt.

2020. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Nálam nem lenne kizáró ok.
2020. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ami már két éve történt, az nem nagy cucc. Viszont mondd el, úgy tiszta
2020. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Nálam igen. Bocs, nem lenne kedvem ahhoz, hogy egy közös baráti összejövetelen ott legyen a szexuális feszültség a volt pasi miatt.
2020. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Engem zavarna, ha a barátnőmet a barátaim már "felpróbálták" előttem.
2020. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kizáró lenne. Nem az hogy lefekszel ezzel azzal, hanem hogy a baráti társaságban mész körbe.

Ha ezeket csinálod sőt akár 30 emberrel is lefekszel de nem a baráti társaságban körbe körbe akkor nem számítana de így ertekcsokkent vagy

2020. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
😂Inkább hagyd szegény srácot
2020. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha a legjobb haverja akkor szerintem benne van a pakliban, hogy tud róla

Egyébként ismerek olyanokat akiket ez zavarna és olyanokat is akiket nem és boldogok attól

De jó lenne mielőbb megtudnia tőled ha még nem tudja

2020. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!