Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, hogy ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy ismerkedéskor ha kérdezik nem mondom el, hogy kb 30 nővel voltam?

Figyelt kérdés

Átlagosnál valamivel jobban kinéző srác vagyok és már "lenyugodtam", "kiéltem magam", mostanra már konkrétan undorodom az alkalmi szextől, mert legutóbb amikor csináltam, óriási ürességet éreztem utána, valahogy rossz érzés volt ott feküdni egy olyan csaj mellett, aki iránt semmit nem érzek, még ha jól is nézett ki. A legtöbb csajt amúgy olyan 21-23 évesen hajtottam fel. Nem kérdezgeti ezt minden nő, általában a barátnők/kapcsolatok számát kérdezik, ha valamit, de mondjuk minden 3.-4. nő megkérdezi azt is, hogy hány nővel voltam. Legutóbb azt mondtam egy csajnak random, hogy 11-gyel voltam, de még azt is sokallta. (Neki 5 férfi volt 23 éves korára.) Akkor mi lett volna, ha elmondom az igazat?


Egyébként ismerek személyesen olyan srácot, aki már anno 22-23 éves korára 70 nővel volt, és egy másik 25 körüli srácot is, aki pedig több, mint 100-zal. És nem csak szájhősök. (Ennyit néhány év kitartó össze-vissza dugással össze lehet hozni.) Nyilván meg még rájuk jut száz olyan férfi, akinek tíz se volt, de ilyenek is léteznek.

26/F


2020. jún. 3. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tökmindegy a férfiaknak kb a felét hiszik el.
2020. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Számot mondani felesleges.

Inkább azt meséld el, amit fent kiírtál.

Ha sokat mondasz, úgysem hiszi el. Ha kevesebbet, az is sok lesz.

Mondd azt, hogy ha nagyon érdeki, akkor egy év múlva elmondod pontosan.

2020. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Mondd azt, hogy ha nagyon érdeki, akkor egy év múlva elmondod pontosan."


De akkor egy évig nincs szex.


Én örülnék, ha elmondanád, az egészet, mert nem hiszem azt, hogy a múlt ne számítana, és abban sem hiszek, hogy akármit "ki lehet élni".

2020. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3!


Tehát úgy kezded a kapcsolatot, hogy azonnal zsarolsz a szexxel.

Erre egy normális férfinak az a válasza, hogy viszlát.


Örülnél, ha elmondaná, de már nem is hinnél benne, hogy normális kapcsolatot szeretne. Na, ezért nem szabad elmondani!

2020. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, csak a személyiség számít. Nomeg másnak 30 csaj két hónap, nem évek.
2020. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez nem zsarolás. Aki azt mondja, hogy "majd egy év múlva elmondom, hány nővel voltam", azzal nem fekszem le. Nem megyek bele bizonytalan, kétes kapcsolatba.


"Örülnél, ha elmondaná, de már nem is hinnél benne, hogy normális kapcsolatot szeretne. Na, ezért nem szabad elmondani!"


Mert át kell inkább verni, nem olyat keresni, akinek nem számít? Az őszinteségért nem punci jár, hanem az, hogy megtalálod azt, aki a legjobban illik hozzád. Aki ez esetben nem én vagyok. Ha az elején őszintén kezdi, az nem azt jelenti, hogy minden nő elfogadja, hanem szűrheti azt, aki nem.


Persze mehet a férfi módszer, a sunnyogás, hazugság, átqrás.

2020. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha te azt tapasztaltad, hogy a férfiak hazudnak, akkor annak csak az lehet az oka, hogy hazudni tanítottad őket.

A fentiek is ezt igazolják. Ha őszinte lenne veled a srác, akkor nem hinnéd el, amit mond. Tehát ha őszinte, akkor hazugnak gondolod. Ezért hazudni fog neked és őszintének fogod tartani. És már ővé is a punci.

2020. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz? A kérdezőt én tanítottam hazudni? Szerintem sem nő, sem férfi nem tudja kiélni magát. Nincs olyan, hogy valamiben örömömet lelem, sokat csinálom, és megunom. Igaz, én csak unalmas példákkal tudok szolgálni, de ha most 5 évig nyomnám a keresztrejtvényt meg a szusit, mindkettőt imádom, nem hiszem, hogy utána életem végig bírnám nélkülük.


Nem neki nem hiszek, senkinek nem hiszek, aki azt állítja, hogy "kiélt" akármit. Elhiszem, hogy beleunt, kiégett, szünetelteti, de hogy mindent kiadod a szervezetéből, azt nem.


Figyelj, ne nekem, magadnak válaszold meg: ha egy nővel randiznál, és arra terelődne a szó, hogy kinek hány kapcsolata volt, és azt mondaná, "elmondom egy év múlva", nem tartanád furának? Rossz előjelnek? Vagy ha elmondaná, hogy 30 pasival volt, de esküdözne, hogy ez már a múlt? Akkor is jó érzéssel mennél a kapcsolatba?

2020. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" És nem csak szájhősök"


Aha.. nem azok.. na persze.

2020. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8.

Egyetértek veled. Nem kiéltem magam, hanem tévelyegtem, de azóta megváltozott a gondolkodásmódom. A leírásban leírtam, hogy értelmetlennek látom már az alkalmi szexet és nem akarok többet ilyenben részt venni.

2020. jún. 4. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!