Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, hogy ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy ismerkedéskor ha kérdezik nem mondom el, hogy kb 30 nővel voltam?

Figyelt kérdés

Átlagosnál valamivel jobban kinéző srác vagyok és már "lenyugodtam", "kiéltem magam", mostanra már konkrétan undorodom az alkalmi szextől, mert legutóbb amikor csináltam, óriási ürességet éreztem utána, valahogy rossz érzés volt ott feküdni egy olyan csaj mellett, aki iránt semmit nem érzek, még ha jól is nézett ki. A legtöbb csajt amúgy olyan 21-23 évesen hajtottam fel. Nem kérdezgeti ezt minden nő, általában a barátnők/kapcsolatok számát kérdezik, ha valamit, de mondjuk minden 3.-4. nő megkérdezi azt is, hogy hány nővel voltam. Legutóbb azt mondtam egy csajnak random, hogy 11-gyel voltam, de még azt is sokallta. (Neki 5 férfi volt 23 éves korára.) Akkor mi lett volna, ha elmondom az igazat?


Egyébként ismerek személyesen olyan srácot, aki már anno 22-23 éves korára 70 nővel volt, és egy másik 25 körüli srácot is, aki pedig több, mint 100-zal. És nem csak szájhősök. (Ennyit néhány év kitartó össze-vissza dugással össze lehet hozni.) Nyilván meg még rájuk jut száz olyan férfi, akinek tíz se volt, de ilyenek is léteznek.

26/F


2020. jún. 3. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van olyan nő ismerősöm, aki az elsőpartnerével házasodott, aztán a csaj úgy 9 év után közölte, hogy kipróbálna másik f@szt is. Szó szerint az érdekelte, hogy milyen érzés egy másik f@sz. Aztán kiderült, hogy a férjéé sokkal jobb, akkor már lapát volt...

És van olyan mintaapa ismerősöm is, akinek legalább 15 éven át nem volt igazán hosszú kapcsolata. Meg nem mondanád most róla. Ha a felesége is ilyen kérdőíves liba lett volna vagy előítéletes, akkor most nem lenne boldog. Pedig srác biztosan elmondta a múltját.

Ugyanez érvényes erre, mint minden randis dologra: Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor legyél teljesen őszinte! Valószínűleg nagyon kevés randiból lesz így kapcsolat, de az a kevés tartalmas lesz. Ha látod, hogy hazugságot várnak el tőled, akkor hazudj, aztán lépj tovább!

2020. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De egyszer valami vonzott az alkalmi szexben. Ezzel nem tudok azonosulni.


Két lehetőség van. Vagy hazudsz (lelkiismeretedtől függően amennyit akarsz), vagy olyat keresel, aki tényleg elfogad. Neked is jó, ha olyannal vagy, akinek ezzel nincs baja.

2020. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 yzf ***** válasza:
Simán összejön néhány év alatt akár több száz csaj.Nekem 15 és 27 éves korom között 132 volt összesen.Így egyben soknak tűnik, de ha az éves átlagot nézzük, nem olyan nagy teljesítmény. Ja és a 133-kal 9 éve együtt vagyok.
2020. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 yzf ***** válasza:
Előző vagyok, a kérdésedre válaszolva:jobb,ha nem mondod el az elején és később sem.Nem szeretik tudni,egyből (számodra) hátrányos következtetést vonnak le.
2020. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehát akkor csak az lett bizonyítva, hogy minden férfinek van titkolnivaló a múltjában, mind hazug.
2020. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15.

Más szerencsétlennek meg azt kell titkolni, hogyha még szűz, mert ő meg azért nem kellene a legtöbb nőnek.


Igen, sok férfi nem 3-10 közti nővel volt, amit a nők kb szeretnének. De sok férfi pedig igen. Viszont túlzás, hogy mind hazudna.

2020. jún. 4. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!