Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nézik le azokat a nőket akik szeretők?

Figyelt kérdés

A szerető a legjobb opció a nőnek!!!


Kap szexet, akár anyagi vagy egyéb támogatást is a pasitól.


Cserébe nem kell: szülni neki, főzni, mosni, ápolni, hitelt felvenni vele, részegen felmosni a hányását meg kimosni a fekáliából, nincs hárpia anyós, nincs "Hová mész?" "Kivel mész?" "Ki hívott?" "Mé késté?" kérdés.


Miért olyan nehéz felfogni, hogy itt 2 ember dönt, szabad akaratából?


És ha vége...legalább nincs gyerek, aki cuccozni kezd, mert apuék válnak, és nincs válóper, meg osztozkodás a hitelről.



2020. jún. 5. 19:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem szorulok senki anyagi támogatására.

2. Kapcsolatban sem ganézom a másik után, a háztartási munka közös.

3. Ha valamelyikünk beteg, nyilván ápolja a másik.

4. Gyereket majd magamtól is akarok, nem csak mert a másik akarja.

5. Az "anyós" egy cuki nő, semmi bajom vele.


Ellenben:

- Nem titokban találkozunk.

- Bármikor mutatkozhatunk nyilvánosan.

- Mehetünk nyaralni, bárhova.

- Számíthatunk egymásra.

- Vele tölthetem az ünnepeket.


És nem utolsósorban nem olyan gerinctelen emberrel vagyok, aki sunyiban csalja a feleségét, össze-vissza hazudozva és titkolózva. Szerinted mire számíthatsz egy ilyen alaktól?


A szerető személyét nem kezdem el én oltani, mert a a kapcsolatban élő másik fél a sokkal nagyobb szemét.

2020. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

"A szerető a legjobb opció a nőnek!!!"


De én egy alacsony libidós nő vagyok, aki szereti, ha szerelmesek CSAK belé. Mi jó abban, hogy telenyomnak getzivel, aztán mennek haza? Nekem ez rohadt megalázóan hangzik.

2020. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt ki is felejtettem, hogy alkeszekkel és magukat hányósra ivósokkal eleve nem kezdek.


A #11 voltam.

2020. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

10.-re.


Nem sértésnek szántam, de ha jól emlékszem te írtad párszor, hogy nincs nőd, mert nem kellesz senkinek.


HA tévedek, akkor elnézést kérek!

2020. jún. 5. 20:26
 15/31 anonim ***** válasza:
63%
Pofonegyszerű: azért, mert aki összeáll egy sunyi, hazug, gerinctelen, gyáva ösztönlény tetűvel, az maga is egy sunyi, hazug, gerinctelen, gyáva ösztönlény tetű.
2020. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

14.


Egyrészt volt (kettő is), így valószínű még lehetne is valamikor a jövőben, ha tennék érte bármit is (kevés lehetőség, de attól még lenne). Ráadásul incelekkel szemben az én életem legnagyobb szomorúsága, nem az mint nekik, hogy "jajj, nincs szex", hanem a pénztelenség, és a céltalanság.


Illetve az zavar csak, hogy ebben a témában is rögtön incelezésre került sor - van amikor megértem, de most nem. Szerintem teljesen mindegy, hogy valaki incel, pua vagy csak sima ember, attól még a szeretőket simán tarthatja jellemtelen figuráknak, ahogy a hűtlen személyeket is.

2020. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Állj!



TI, sosem lesztek/voltatok szeretők?

NEKTEK, sosem volt/lesz szeretőtök?


Persze tudom, itt mindenki szent! >:)

2020. jún. 5. 20:37
 18/31 anonim ***** válasza:
57%

17.


3 féle személy van a témában.


1.Aki szerető

2.Aki szeretőt tart

3.Akit megcsalnak a szeretővel


Lehet valami véletlen folytán itt a harmadik típusból vannak többen. Véletlen, de előfordulhat.

2020. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%

#17:

Nem.

Majd 20 év házasság után lehet, máshogy gondolom, de eddig nem voltam és nekem sem volt.


22l

2020. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%
Van gond fejben bőven..
2020. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!