Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség miért számít többet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleség miért számít többet, mint a szerető?

Figyelt kérdés
A feleséget sose hagyják ott, míg a szeretőt meg igen. Tehát lehet akármi a feleség van mindig megbecsültebb helyzetben.
2020. máj. 29. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Sokszor talán nem a feleséget nem hagyják ott hanem a felépített, berendezett életüket.
2020. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert a feleséggel házasságot kötött a férfi. A házasság pedig gazdasági, jogi egységet is jelent. A szerető meg pótlékot.
2020. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor tök jó annak aki feleség, mindig előnyös helyzetben lesz.
2020. máj. 29. 21:41
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert a feleséggel sokkal régebb óta van együtt mint a szeretővel. A feleséggel átmenetek már sok jó és sok rossz dolgon is, megszokták egymást a nyűgjeikkel, nincs meglepetés. A feleség - jobb esetben - a gyermeke(i) anyja, összetartja őket még a közös vagyon stb. A szerető pedig csak átmeneti, bizonytalan, csupán egy plusz szín a férfi életében.
2020. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor nem a feleségéről szól, hanem az eddig megszerzett vagyonrol, hitelrol, gyerekrol/gyerektartasrol
2020. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
A feleség olyan, mint egy régi, megbízható, kényelmes bútordarab. Ő hajlandó volt hozzákötni az életét a megcsalóhoz, ez már egy "garancia" kvázi, hogy az embernek lesz élete végéig egy társa. Ezt nem sokan akarják felrúgni teljesen, de persze kell nekik, hogy néha kilépjenek belőle. A legtöbbször pont nem a szeretet a visszatartó erő, a megbecsülés pedig már a megcsalásnál megbukott.
2020. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Bármilyen régimódi vagyok szerintem azért,mert egy feleség lehet bármilyen,valaha a pasi szerette,talán gyermeket is vállalt vele,a szerető pedig úgyis a legtöbb esetben tisztában van vele,hogy a kiszemelt pasas házas.Fiatal nőként írom,hogy szerintem ultra erkölcstelen és undorító kikezdeni egy házas emberrel,persze a férfiakat se kell félteni de azért mégis.A környezetemben pl van egy szingli nő,soha nem számított neki,hogy a pasinak kisgyereke van,vagy szerető felesége,minden erkölcs nélkül kikezdett velük,és még neki állt feljebb,ha az illető éppen nem engedett.Szerintem ezért.A családnak kellene mindig az elsőnek lenni,nem egy futó kalandnak. 21/l
2020. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon durván: A feleség társ. A szeretö szexuális segédeszköz (közel hasonloan mint egy prosti).
2020. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Mert a szeretohoz csak a szex köt.


A megbecsült helyzetről viszont erősen vitatkoznek.

Másrészt minek neked olyan pasi társnak, aki nem hűséges? Veled sem lenne az.

Az ilyen csak szórakozásra jó, a nejét meg ne irigyeld.


N

2020. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ha engem csalnának meg, az is biztos, hogy a csávesznek ki se kellene dobni, repülne magától, a szeretőig.
2020. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!