Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nézik le azokat a nőket akik szeretők?

Figyelt kérdés

A szerető a legjobb opció a nőnek!!!


Kap szexet, akár anyagi vagy egyéb támogatást is a pasitól.


Cserébe nem kell: szülni neki, főzni, mosni, ápolni, hitelt felvenni vele, részegen felmosni a hányását meg kimosni a fekáliából, nincs hárpia anyós, nincs "Hová mész?" "Kivel mész?" "Ki hívott?" "Mé késté?" kérdés.


Miért olyan nehéz felfogni, hogy itt 2 ember dönt, szabad akaratából?


És ha vége...legalább nincs gyerek, aki cuccozni kezd, mert apuék válnak, és nincs válóper, meg osztozkodás a hitelről.



2020. jún. 5. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Mert undorító, gerinctelen dolog azzal a másik nővel szemben, akinek a párjával kefél. Nem csak a szerető hibás, természetesen, a pasas is ugyanúgy. De ha te úgy vélekedsz a szeretői státuszról, ahogy fent leírtad, felesleges is neked magyarázni. Nem tudom, ha ennyire szilárd az álláspontod, miért kérdezel.
2020. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
A lenézés egy teljesen más értékrendből fakad. Vannak, akiknek az "a valami", hogy őket felvállalják, velük mutatkoznak, együtt mászkálnak, meg az ünnepek, meg a feleség-státusz, meg a közös ház és élet... Ezzel szemben vannak, akiket ezt mind-mind teljesen hidegen hagy, nem számít, nem (akkora) érték. Nos, nyilván nem utóbbiak a lenézők.
2020. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem nézem le. Szó sincs róla.

Szánom őket, mert hiába reménykednek, csak ennyi kell belőlük a férfinak.

Szándékosan nem írom, hogy a "párjuknak", mert az más valaki.

2020. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Pont a leglényegesebb dolgot, az érzelmi támogatást nem kapja meg. Normális kapcsolatban amúgy nincsenek olyanok, amiket leírtál, közös a házimunka, a gyereket nem KELL szülni, hanem mindkét fél akarja, a hitelből neked is ugyanúgy hasznod lesz, és nincs ellenőrizgetés, mert megbíztok egymásban.

A szeretők hozzájárulnak egy másik ember átejtéséhez, ami számomra taszító. Nyilván az első számú felelősség azé, aki megcsalja a másikat, de én a szeretőket is elítélem erkölcsileg, mint tettestársakat.

Én soha nem tartanék szeretőt, vagyok annyira jó nő, hogy normális, kapcsolatra alkalmas pasit fogtam magamnak, aki a személyiségemet is akarja, nem csak a szexet. És nem tartanék szeretőt, mert minek, a vőlegényem isteni az ágyban.

Ez a szeretőség is csak ilyen kb. 40-50 éves korig működik egy nőnél, utána kutyának sem kell, és ott áll majd ráncosan és plöttyedten. És akkor szörnyen magányos lesz, se párja, se gyereke. Én nem akarnék ilyen szánalmas lenni.

2020. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%

Mert egy szemét köcsög a pasival együtt. Lehet ilyen kapcsolat egyedülálló férfival is, meg lehetnek alkalmi kapcsolatok, nem feltétlenül kell beállni harmadiknak... Aki meg anyagiakat várja a pasitól...

Sosem voltam harmadik... Becsülöm minden nőtarsam annyira, hogy nem kezdek ki a párjukkal. Meg becsülöm magam is... :)

2020. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
37%
Én házas nő vagyok szerető férjjel és egy isteni szeretővel. Szerintem ez a legjobb kombó, mert megvan a biztos érzelmi kapcsolat és a szerelmesekedés, és időnként a vérpezsdítő dugás is.
2020. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

#26

Anyád ezt tanította neked? Ő is ilyen, mint te? Hogy tudsz napi szinten belenézni a tükörbe anélkül, hogy elhánynád magad? Gyerekednek is majd ezt fogod tanítani?


Ne legyél magadra büszke! Te az aljanéphez tartozol viselkedésed alapján. Nem vagy méltó arra, hogy tisztességes, becsületes nőként kezeljenek téged.

2020. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
22%

Úgy, hogy ez csak szex, és a férjem azt mondta nem zavarja, csak kezeljem diszkréten és ne tudjon róla.

Érdekes, mégis úgy kezelnek mint egy főnyereményt.

2020. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%
Hát a férjed is egy jó nagy papucs lehet, ha ezt neked megengedi. Miért nem d..gtok többet, ha neked erre van igényed?
2020. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell személyeskedni és elméleteket gyártani. Az újdonság varázsát soha nem tudja visszaadni a fix partner, bármennyit szexeltek és bármennyire is jó.
2020. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!