Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tinder tényleg elkényeztette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder tényleg elkényeztette a nőket és elképesztően felvitte az elvárásaikat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem inkább örökre elvette a kedvem az ismerkedéstől a tinder. Ha egy millió primitív, egybites, érdektelen tróger pötskalappal kell ismerkednem ahhoz, hogy (bármiféle garancia nélkül) egy normális pasit találjak, akkor inkább hagyom az egészet. Néhány nap tinderezés után már az is megugorhatatlan elvárásnak tűnik, hogy egy férfi tudjon helyesen írni és felnőtt ember módjára (vok, lol, szupcsi és egyéb szavakat mellőzve), értelmesen kommunikálni.
2020. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Photoshop ?


Én 10+ éve kerestem part utoljara a neten es eléggé nehezen ment. Mondjuk azt 500+ munkaóra volt egy randit összehozni.


Azt jóbarátom lefotózott, photoshop elő, és máris hetente 1-2 randim volt, sőt rendesen fogalmazni se kellett. Egy megfelelő jpeg file nagyon hasznos.

2020. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem ... Most foglalt vagyok, de amikor tindereztem a lehető legnormálisabb emberekkel találkoztam.


Senkinek sem nagyok az elvásáraik, csak valószínűleg bénán közeledtél vagy a profilod volt nagyon furcsa, de legnagyobb valószínűséggel a 2 keveréke miatt szinte semmi sikered volt és megpróbálod a nőket okolni saját inkompetenciád miatt.


Az is lehet hogy csak szimplán úgy próbáltál meg beszélgetni másokkal, ahogy a munkatársaiddal teszed és neked tájidegen az ottani kommunikáció így csak nem tudtak veled mit kezdeni...


A lényeg, hogy a te hibád, nem a nőké.

2020. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!