Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én bármit csinálhatok akkor se vagyok elég jó senkinek?

Figyelt kérdés
Valaki megcsalja a párját, férjét, mégis egy csodálatos nő. Én hiába vagy kedves mindenkivel, szart se érek.
2020. jún. 7. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom saját magadnak se vagy elég jó.

Ne akarj görcsösen másoknak megfelelni, tedd azt ami neked jól esik amitől boldog vagy aztán aki így is marad az meg fog becsülni, aki meg emiatt lelép attól jobb is hogy megszabadultál.

2020. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert az emberek ilyenek...
2020. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert sok az önsajnálat, az aki téged szeretne az neked nem kell, akit meg te szeretnél annak meg te nem kellesz, itt kellene egy közép útat találnod és nem önsajnálatba menekülni. Meg kell ragadni más lehetőséget és nem mindig ugyan azon az úton keresni ugyan olyan partnereket.
2020. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű.

De ha komolyan gondolod és tennél ezellen, már az is sokat segít ha informálódsz a témában.

Hogy mire gondolok pontosan?

Önismeret, párkapcsolati dolgok,az elme működése, probléma megoldások....

Csak annyit kell tegyel hogy YouTube-on rákeresel ezekre , és elindulsz , úgyis fel fog dobni rengeteget a témába .

Ha ezek a dolgok hasznosak lesznek neked , sokat fogsz tanulni belőlük. Például az is egyértelmű lesz , ki az akivel érdemes leállnod ismerkedni.

2020. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevés az önismereted.
2020. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes kérdés, tehát szerinted te a többi emberhez képest kedvesebb és jobb ember vagy? Attól még nem látsz bele a kapcsolatba az milyen volt az elején, csak kiveszed belőle a negatív részt. De először önmagadat kéne megtalálnod, ahogy tanácsolták ne görcsösen felelj meg, legyen onbizalmad, kisugárzásod.
2020. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tejbegríz lesz vacsira! Kérsz?
2020. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!