Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a normális a szexről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális a szexről beszélni a pároddal?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de első komoly kapcsolatomban vagyok. Viszont félek hogy csak arról szól az egész. És nem tudom mi a normális így másoknál. Példa hogy nem találkoztunk sokáig volt egy kis szünetünk rögtön az volt az első. Vagy hogy ha írunk is egymásnak arról van szó sokszor, utalások rá tudjátok..

Csak akarom tudni hogy ez rendben van e így vagy csak a számít neki.


2020. jún. 7. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Tagoljad ezt a mondatodat, légy szíves: "Példa hogy nem találkoztunk sokáig volt egy kis szünetünk rögtön az volt az első."

Ettől függetlenül kivettem a kérdésedből a lényeget. Az pedig az, hogy ha csak a kezdetnél vagytok, akkor nagyon rámenős a fiú. Rajtad múlik, hogy engedsz-e a kérésének. Én nem ajánlom, mert alighanem csak szexet akar, aztán majd meglátja...

Ffi.

2020. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már nem az elején vagyunk igazából. De elég hamar akarta is persze akkor én még nem akartam bele menni. Csak úgy érzem neki az az alapja egy kapcsolatnak főleg mert kell nyilván hogy jó legyen de nem mindegy mennyire csak az.
2020. jún. 7. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nézetem szerint helyes a gondolatmeneted.
2020. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Néha persze kell róla beszélni és alkalmanként a szexting is izgalmas lehet, de azért ha az az érzésed, hogy SEMMI mást nem akar, nem akar nagyon másról beszélni, mást csinálni, tényleg mindennek ez a központja, a többi az csak a körítés, hogy te jól érezd magad, akkor az azért gyanús. Szerintem hallgass a megérzéseidre, teljesen mindegy, hányadik kapcsolat, ha neked ez sok vagy túlzás, akkor az az.
2020. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ez fura, szinte soha nem beszelunk / beszeltunk online a parommal szexrol. Nagyon ritkan persze elofordul 1-1 utalas, amikor valamelyikunk megy hazafele es a masik otthon varja, hogy siessen mert blablabla stb, de alapvetoen masfajta dolgokat szoktunk online megbeszelni :D A szex tok egyertelmu, hogy altalaban van, tok felesleges szerintem errol chatelni.
2020. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Online sose beszéltünk a szexről. Élőben néha szóba jön, akkor nyíltan beszélünk róla. A kapcsolatunk elején, az első szex előtt és után beszéltünk többet a dologról, megbeszéltük, hogy mit szeretünk, mit nem, vannak-e fétisek, fogamzásgátlás mibenléte, ilyesmi.
2020. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!