Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretsz valakit mert kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit mert kezd el tinderezni mert nem kuzdesz erte h ujra jo legyen?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 22:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fiurol van szo
2020. jún. 7. 22:51
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem a kérdést sry...
2020. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki már úgyis menni akar, akkor hadd menjen; csak nem kell annyira gyávának lenni, hogyha az a kapcsolat már kifújt; hogy nem meri kimondani az egyik fél se egyenesen a szakítást, hanem egyik félrelépni akar; a másik meg szereti megalázni magát azzal, hogy nem szakít.
2020. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban hogy letölti az appot már aktívan elkezd keresni valaki mást.


Onnantól vége. Lehet nem sikerül neki vagy igen, de nem elég komoly hogy szakítson veled, de az első adandó alkalommal le fog cserélni, vagy csak meg csal párszor.


Szóval semmi esetre sem jó és óriási szakító ok.

2020. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
😢😢
2020. jún. 8. 00:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Miota lett vege a kapcsolatodnak?
2020. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert olyan nő kell neki, aki tud magyarul, vagy legalább van közös nyelv.
2020. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat egy 3 honapja nem beszelunk, de nem lett kimondva meg teljesen.
2020. jún. 8. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom de ha 3 hónapja nem beszéltetek valószínűleg már tovább lépett. Ha szeretnéd írj rá , beszéljétek meg és tegyek pontot az i-re.
2020. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat 3 honap alatt neha neha azert irt h hogy vagyok, hianyzok, szeret stb csak en offoltam mert nem ugy akartam megbeszelni es akk elvileg azert nem ir mert mindig bunko voltam de ugy tudom meg szeret bar mar nem fontos szerintem neki annyira ez..
2020. jún. 8. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!