Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dagi pasik miért várják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagi pasik miért várják el a jó testű nőt?

Figyelt kérdés
Ismerkednek, szeretnének kapcsolatot csak közben szégyellik a saját testüket. Ha meg megmondod kerek perec, hogy nem tetszel így, akkor te vagy a legfelszínesebb céda a világon.
2020. jún. 9. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki azt vár el amit akar. Menj fel tinderre és nézd meg a nők mit várnak el.
2020. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne várhatnak el? A telt hölgyek is a sportos pasikat keresik. Nyilván mindenki elsősorban olyat keres aki tetszik neki.
2020. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Igazán értékelhetnéd, hogy szénvegyület révén a testzsírjukkal szenet kötnek meg, amit neked máskülönben be kéne lélegezned, így nem kapnál levegőt. Jusson eszedbe majd, ha majd valami tesztoszterontól csöpögő csődör bájdorongján hiperventillálsz. :p
2020. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

És a pufi lányok a sportos figurákat?


Egyikkel sincs baj, sokszor látni példát arra, amikor így összejönnek akármelyik nemi felállásban - ha nekik jó, akkor miért károgsz bele, mi közöd hozzá? Vagy ez valami ilyen incel/pua szabály, hogy az ilyen párok létezése az tilos?

2020. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, nem vagyok dagadt.
2020. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Sportos ferfikent nekem pl a telt nok tetszenek. Ilyenkor mi van?
2020. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nävae válasza:
És az normális hogy degenerált dagadt weebek masztiznak egy visnyogó nyöszörgő anime karaktere ? Én nem vagyok a test híve mivel amikor 15 éves voltam akkor én is akartam egy lányt. Csak rá jöttem hogy ez tini szerelem és a dopamin túl töltés miatt akartam barátnőt. Én 1 éve nem maszturbálok és sokkal motiváltabb és teher bírobb (mindenkinek ajánlom) Mostanában mindenki sír és örjöng/vergödik hogy dagadt és aki le dobott pár kilót az szteroid és bla bla bla....Kicsit erősödjetek meg és ne hisztizetek ha véleménye lesz valakinek rólad...Amúgy meg nagyon el van mindenki kényeztetve és maszturbálnak-zabálnak-örjöngenek-hisztiznek-animét néznek és éneklik a legújabb anime dal szövegét. Szerintettek ez elég lesz munkahely keresésre ? Nem. Akkor ne legyen ennyi kövér síros punci mert senkit sem érdekel a problémád. Én is voltam 110 kiló 191cm magasként most meg 2 méter magas vagyok, 78,3 kiló vagyok és van munkám. Nem megsérteni szeretem volna senkit csak elmondtam a véleményem. :)
2020. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!