Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerettsegi korotokben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerettsegi korotokben mennyire varjak el a nok, hogy fizessenek helyettuk szinte mindent, illetve mennyire latod azt, hogy a pasik meg is tennek ezt egy jo noert?

Figyelt kérdés
Zarojelbe: Nem szeretem, ha igy viselkednek a nok, mondom ezt nokent. Meg egy vacsorat is nehezen engedek, akkor is, ha a masik fel meghivott.
2019. okt. 16. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
En sajat tapasztalatbol mondom hogy van pasi aki ezt megtenné
2019. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben kevésbé várják el ezt a nők. Ennek ellenére a pasik szívesen megtennék ezt értük. Én sem várok el semmi ilyet, a férjem mégis ugrana, ha erről lenne szó, örömmel fizetne bármit a kedvemért. Csak hát nekem erre nincs szükségem és nem is várom el, nem is vártam el a kapcsolatunk elején sem, ahogyan a barátnőim olyan 100%-a sem. Néha egy-egy meglepetés vagy romantikus ajándék oké, de azért hogy állandóan fizetgessen? Ugyan már.
2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semennyire. 25-30-as korosztály vagyunk diplomákkal, elfogadható munkahelyekkel akik már azért tettek le annyit az asztalra, hogy drágább dolgokban sem szorulunk anyagi segítségre. Egyikőnknek sem fizet a párja soha semmit, maximum valami kis meglepetést néha. Hugom korosztályában sem látom ezt jellemzőnek, minden barátnőjének komoly tervei vannak és egyáltalán nem engednék, hogy egy pasi rakjon pénz alájuk.

Férfiból viszont rengeteg olyat ismerek aki mindenáron próbálja anyagilag ledominálni a párját. Jó pár szakítás volt már emiatt a baráti társaságban (én is szakítottam már emiatt). Nagyon nehezen tudják azt elfogadni, hogy adott esetben mondjuk a nő többet keres náluk, vagy abszolút nem szorul rá a férfi pénzére. Sajnos sokan csak ezzel tudják bizonyítani, hogy ők férfiak és nagyon rosszul viselik ha nincs erre szükség és nem érzik az anyagi függést a nő részéről.

2019. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, soha nem is vártam. A férjem viszont megtenné. És tette is egy olyan időszakban, amikor én még egyetemre jártam és mellette csak diákmunkát tudtam vállalni, így az anyagi lehetőségeim korlátozottak voltak.
2019. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még a baráti társaságon belül is alapvető, hogy időnként meghívjuk egymást. Nem elvárás, egyszerűen csak kedvesség, hogy néha meghívok valakit egy sörre/italra, ebédre/vacsorára és cserébe ő a következő alkalommal viszonozza a dolgot. Az ismerőseim a párjukkal is hasonló módon oldják meg, vagy egyszer az egyik, egyszer a másik állja a számlát, vagy pedig mindenki fizeti a maga részét.
2019. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!