Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak nálatok kizáró ok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak nálatok kizáró ok,ha egy nő nem tud kiválóan főzni?

Figyelt kérdés
Ha összhangban vagytok egy nővel testileg,ès lelkileg,aki egyèbkènt házias,rendes,de pont a főzès nem az erôssège azt ti mennyire toleráljátok?

2020. jún. 10. 16:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
38%
Szilvásgombóc?
2020. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Amiket el tudsz készíteni az nálam már nagyon is jónak nevezhető. Nem mesterszakácsot szeretnének az emberek. Amúgy is egyre jobb leszel idővel... :)
2020. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
33%
Mennyire jók a melleid, a feneked?
2020. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
A páromnak tetszik.
2020. jún. 13. 23:34
 25/34 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem kizáró ok. Én sem tudok sütni főzni de akkor legfeljebb megtanulok helyette ennyi. Egyébként sem várom el ezt egy nőtől szóval nem "helyette" csinálom. Egy párkapcsolatban mindent közösen csinálunk EGYÜTT. Mindenki azt csinálja amiben jó. A társadalom meg ne kényszerítsen senkit semmire.


30f

2020. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok? Dehogy. Engem az se zavarna, ha a főzőtudományod a főtt tojásban merülne ki. :) Amit leírtál, az bőven elég ahhoz, hogy ne halj éhen, ha éppen nincs lehetőség rendelni vagy étterembe menni, és megvan az alapkészség és szándék a fejlődésre.
2020. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, így csak mesélnék egy sztorit egy hasonló esetről.

Kezdeném a tanulsággal: egy jó kapcsolatban mindketten fejlődnek. Türelem kell hozzá és kitartás - mindkét fél részéről - de közelről láttam, hogy meg lehet csinálni, és ertelme is van.


Családom egyik férfi tagja istenkirályul főz. A felesége kb a mirelit nudlinál tartott, amikor évtizedekkel ezelőtt összejöttek.


Nem a főzés volt az, amin többször megbicsaklott a kapcsolatuk, de ha a nő egy Martha Stewart, akkor sem hiszem, hogy elkerülték volna a patáliákat...ami mára a múlt. Ugyanis összecsiszolódtak, fejlődtek - a konyhában is.


Az elmúlt 30+ évben olyanokat brillíroznak sütés - főzesben, hogy az valami csúcs. A férfi a húsok terén verhetetlen, a nő lassanként minden másban is az lett.:)


Imádok náluk enni, mindig valami izgalmas ízt, új kombinaciót találok - vagy a tálalás, vagy az elkészítés módja az, ami "extra".

Lehet így is, mint ők, hidd el.

2020. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem, de óriási tisztelet és hála a jutalma annak a nőnek, aki mégis tud.
2020. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

Nem gond, ha dögösen csinos vagy:)

Ha szakácskönyvből tudsz főzni, akkor tudsz főzni.

2020. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

9#


A jelenlegi párom nem igazán tudott főzni.Sokkal fiatalabb tőlem.Én viszont régóta főzök.Általában megosztva főzünk,mert ilyen a munkarendünk.Én pedig nem várom el,hogy este hazaérve kezdjen neki fózni.

Nagyon igyekszik,és már kiválóan csinál meg ételeket.:)

Tehát a kérdésedre a válasz:Nem kizáró ok,mert az igyekezet becsülendő,az számít!

És ha olykor nem is úgy sikerül egy étel,vagy süti,mint a nagykönyvben,mindig megdicsérem,és nem sértően,finoman elmondom,hogy mit kellene másként csinálni,vagy mi az,ami hiányzott belőle.


Tudni kell,hogy az előző férje egy bunkó p..aszt szakács volt.És ha nem sikerült valami,akkor elmondta mindennek,lekiabálta.Ezért sokszor látom rajta ,hogy ideges,félő tekintettel fürkeszi,hogy mit reagálok,mikor elkezdünk enni.

Szerencsére ez ma már oldódik ,szeret főznisütni,

és látom rajta hogy boldog,amikor látja,hogy jóízűen falatozok a főztjéből


50F

2020. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!