Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak nálatok kizáró ok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak nálatok kizáró ok,ha egy nő nem tud kiválóan főzni?

Figyelt kérdés
Ha összhangban vagytok egy nővel testileg,ès lelkileg,aki egyèbkènt házias,rendes,de pont a főzès nem az erôssège azt ti mennyire toleráljátok?

2020. jún. 10. 16:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok de a hajlandóság hiánya az..aki olvasni tud főzni is tud.

Szóval ez a soha semmit és meg sem próbálom.. ez nekem elvenné az életkedvem. Az ilyen ember típus az élet más területén is lerázza magáról a feladatokat.

2020. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Igaz en nem ferfi vagyok, de azert irok en is. :) En ugy vettem eszre, hogy soha senki nem kritizalta az eletemben, hogy tudok-e fozni vagy sem. Soha nem voltam egy konyhatunder, de ezerrel probalkozom. Egyebkent megertem, hogy felmerult ez a dolog, mert ez mar velem is elofordult. En azokat a noket eskuszom csodalom (mint pl anyam es rengeteg mas ember) akik allandoan foznek-mosnak- takaritanak de napi szinten es majdhogynem teljesen egyedul mindent megoldanak. Szerencsere a parom nem olyan ember aki csak ugy hagyna, hogy mindent en csinaljak. Szoval extra mazlim van, mert segit nekem mindenben.

Viszont ettol fuggetlenul volt bennem is egy eros lelkiismeretfurdalas, mert o is azt szokta meg hogy az edesanyja kb profi szinten foz. Szoval meg a mai napig neha hulyen erzem magam, hogy en meg mindig nem tudok olyan extra profi lenni. Neha siman elrontok dolgokat. XD Sot, neha kimondottan rosszul is sikerulnek bizonyos etelek. :D

De a lenyeg, hogy szerintem a ferfiak (szerencsemre) nem ez alapjan valasztanak. Kb az utolso amit neznek szerintem. Viszont igen a szandek fontos, hogy az ember probalkozzon akkoris ha vmi nem megy annyira. Egyebkent hozzateszem, hogy en sem szerettem azokat a ferfiakat akik meg maximalisan minden hazimunkat a noktol varnak el. En nem gondolom, hogy ez fair lenne. Persze nyilvan egy no nagyobb szazalekban tesz hozza ezekhez, de a ferfi ugyanugy probalkozzon szerintem legalabb egy kicsit.

Vegezetul meselek egy sztorit roviden csak, de szerintem vicces es ide vag teljesen. Szoval kb 8 evvel ezelott ismerkedtem randizgattam egy sraccal... Nem tudom hanyadik talalka utan meghivott magahoz es hat egesz nap ott voltam nala. Egy ido utan megeheztunk es kimentunk ebedelni a konyhaba. A srac konkretan fogott egy piros morzsas talcat. (Meg csak el sem mosta, benne volt az elozo maradek) Fogta beledobott ketto zsemlet, de kette sem vagta konkretan. Aztan dobott melle par szelet parizert es ezt adta ebedre. Hat en akkorat nevettem magamban, hogy vissza kellett fognom a rohogest. Igyekeztem komoly fejet vagni, mikozben o kerdezes nelkul eloadta hogy termeszetesen fozni nem tud, de soha nem is fog mert nem akar es kulonben is a fozes a nok dolga. Ott megfogalmazodott bennem ket kuncogas kozott, hogy nekem ilyen ferfi a budos eletben soha nem kellene.

2020. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Egyedül élek. Nem vagyok válogatós. Néha a saját főztomet is megeszem, ami nem kis kihívás.
2020. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Majd megtanítom.
2020. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!