Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a lakásőrület, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a lakásőrület, hogy minden huszon-30 éves lakást akar? Már nem jó, vagy elég az albérlet? Ha én 34 évesen kiválóan megvagyok ott, az is baj, mert nem ez az általános?

2020. jan. 6. 15:16
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
mármint úgy kérdés, hogy a nők szemében impotens az a 30-as akinek nincs 10 millió indulója egy lakáshitelhez? Pl 25 millió egy noprmális kis lakás, 10 nél érdemes hitelt felvenni.
2020. jan. 6. 15:18
 2/48 gublug ***** válasza:
82%

Nagyon felmentek az alberlet arak.

Meg a lakas is.

A fizetesek meg nem.

Sztem jobban megeri lakast/hazat venni mint alberletet fizetni.

2020. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
sok önerő kell, egy egyedülálló 30-as ha pl van jó esetben félretett 5-6 milliója, akkor is esélytelen
2020. jan. 6. 15:20
 4/48 Noblesse Oblige ***** válasza:
44%

Szerintem itt gyakorin azért mindenki könnyebben szólja le névtelenül a másikat.

Elég ha a környezetedre alapozol, mert az enyémben saját lakása max hitelre van a legtöbbnek, esetleg örökség. De még több ismerősömnek meg nincs.


1 férfi barátom van aki maga 12 év alatt összerakta a lakása árát, de ennyi ideig élt többed magával egy lepukkant olcsó albiba (és itt most korán sem leszólom őt, csak jelzem, hogy ezt lemondások árán, spórolva érte el).


Ne húzd fel magad random véleményeken, mert sokan eleve lódítanak itt, hogy... fogalmam sincs miért.

Ha a te környezetedben sem jön össze egy kecó pikk-pakk az ismerőseidnek... akkor a hiba nem ott van.

2020. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjad már... Ezen az oldalon mindenki 500 felett keres, és a pesti átlagot veszik figyelembe
2020. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
69%
30 éves korunkra közösen lett otthonunk. Mi ebben az őrület? Mi családot szerettünk volna, azt meg nem 40 évesen kezdi el az ember. Ha te elvagy albérletben, az nem gond. Más meg többre vágyik. Mi pl. külföldön dolgoztunk pár évet, hogy összejöjjön.
2020. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ezt az 4-500 ezret en is vagy 50 szer olvastam itt, h en marpedig ennyit kapok. Az okes ha par ember, de hogy 50 bol 40 annyit? Az komoly
2020. jan. 6. 15:29
 8/48 anonim ***** válasza:
52%

Budapesttől már 20 km-re egy szép jó állapotú családi házat veszel annyiért amennyiért Pesten lakást.

Sőt elég 10 km-ert menned.

Tény az átlag kereset sem annyi mint Pesten.


Gyűlölöm amikor beleszámolják Budapest ingatlan árakat és fizetéseket az országos átlagba.

2020. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem Őrület, hanem előrelátás!

Tesóm hasonló mint te, elvan a barátnőjével, élettársával, haverokkal.

Kocsmázik, minden szépés jó úgy ahogy van!

Ő elszórakozza, én 2-3 takarékot fizettem egyszerre, hogy legyen lakásom, házam.

Ha én lerobbanok, akkor a rezsit csak csak, de egy 150-es albérletet miből hogyan?

Jah értem...

Szóval igen, van amikor meg lehet oldani ad olgokat akkor is amikor "odaérsz a hídhoz", de vannak dolgok amiket képtelenség rögtön megoldani.

2020. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is megfelelt az albérlet. Egészen addig, amíg a tulaj ki nem parancsolt onnan. Teljesenes szabályosan a szerződésnek megfelelően küldött el. Hiába éreztem már otthonomnak, ez van. Most egy masikban lakok de ezt még egyszer nem szeretném eljátszani. Külföldre tervezek menni hogy legyen önerőm a saját lakáshoz.


Mellesleg nagyon jó lenne az albérletben élés, ha volnának olyan vállalatok, amik lakáskiadás céljával birtokolják a lakást. Tehát nem raknak ki, hogy ők költözzenek be, vagy épp egy rokonnak kell, vagy csúnyán néztél a főbérlő nénire és ezért megrepedt a vakolat...

2020. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!