Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árt ezzel hosszútávon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árt ezzel hosszútávon a férjem a gyermekünknek?

Figyelt kérdés
Mikor terhes voltam a lányunkkal, akkor nem igazán tudtunk megállapodni abban, hogy mi legyen a neve. Ami neki tetszett név, az nekem nem és fordítva. Ott voltam 38 hetesen és fogalmunk sem volt mi lesz a kicsi neve. Végül eldöntöttem én, hogy legyen Alíz, erre nem mondta egyedül, hogy szó sem lehet róla, inkább semlegesen viszonyult hozzá. A gyermekünket azonban soha nem hívja a keresztnevén, hanem Panka, illetve Panni néven (nincs második neve a lányunknak), ami miatt félek, hogy a gyermekünknek gondja adódik ebből később akár a barátai, társai előtt, akár a bölcsödében/óvodában/iskolában (ha a férjem megy érte és nem a valódi nevén hívja és ezt hallja a pedagógus/mások is). Még kicsi, 1,5 éves csak, pár nap múlva kezdi a bölcsödét, azóta kattog az agyam ezen a kérdésen.
2020. jún. 10. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem anyukám vagy Marisnak, vagy Lujzinak, vagy Rozinak hívott mindig.


Ildikó vagyok . . .


Semmi bajom nem lett tőle, a mai napig hallgato az "összes nevemre" 🙂

2020. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!