Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tartják a 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják a 25-30 éves szűz férfiakat a társadalom legaljának?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem senkit nem érdekelnek ha nincs rájuk írva és nem gyűlölködnek folyton.


Nem ez taszítja az embereket hanem a hozzáállásuk.

2020. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
A média beléjük sulykolta.
2020. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyen férjet szeretnék. :)
2020. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
3# Akkor kapod is a leveleket mindjárt. 😁
2020. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden nap feltenni ezt a kérdést?
2020. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Az a helyzet, hogy a nők egyáltalán nem foglalkoznak a 25-30 éves szűz férfiakkal. Nem utálják őket, egyszerűen közömbösek nekik és még gondolatot sem pazarolnak rájuk.
2020. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartják.
2020. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már el, hogy mégis miből derül ki a társadalom számára az, hogy valaki 25-30 évesen szűz?

És mi van a 30+ éves szűz férfiakkal? Ők hirtelen értékesek lesznek a gondolatmeneted szerint?

2020. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Senki nem tartja őket a legaljának. Felolem mindenki úgy eli az eletet ahogy akarja. En csak kicsit sajnálom, hogy ha mondjuk 30 eves korara nem volt még tapasztalata, akkor mennyi mindenbol kimarad es ez valószínűleg az elnyomasok meg az onbizalom hianya miatt. Es a legtöbb ilyen srácnak van emiatt fusztracioja es en személy szerint ezért nem állnék össze velük es sokan negativak, onsajnaltatok ami meg plane nem jon be es szerintem a legtobb nonek sem. De én mindig azt mondom sosem késő változtatni, nem kell reklámozni az eddigi dolgokat.
2020. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Minden ilyen kérdésnél elpofázom, hogy személy szerint engem nem zavarna a dolog, ha egyébként tetszik valaki, de véletlenül se azokkal a nőkkel foglalkozz, akik így gondolják, mert még a végén találsz magadnak egy csajt és nem lesz miért sajnálni magad és sírni-ríni gyakorin. Azon már sajnos nem tudok segíteni, ha te a társadalom legaljának tartod magad, ahhoz sincs különösebb kedvem, hogy valakinek az ehhez hasonló komplexusai megoldásán dolgozzak vagy akár csak elviseljek a környezetemben egy ilyen embert.
2020. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!