Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert baj az ha vmelyik csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj az ha vmelyik csaj "oromlanyosan" oltozkodik?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek akik így neznek ki, de sok helyen olvasom, hogy fúj, mű, meg milyenmár meg ilyenek.

Igen, valoszinuleg van egy kis önértékelési gond naluk, de kinek nincs?

Szep mumell, karcsu test, igenyes haj, szep arc, vastag ajkak, hosszu combok, tetovalasok, piercingek mind-mind tetszik.

Angol nyelvteruleten bimbo-nak hivjak oket. Ehhez annyit tennek hozza hogy az uresfejuseget nem vennem bele.


Csak azokat a hangokat olvasom akik fujjognak. Tenyleg ennyire keves ferfinek tetszenek, vagy csak nem hallatjak a hangjukat?

Es vannak itt olyan csajok akiknek ez celjuk az eletben?


33F



2020. jún. 11. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Nekem bejonnek - ferfi vagyok
Nekem bejonnek - no vagyok
nem jonnek be - ferfi vagyok
nem jonnek be - no vagyok
Azza is valnek - no vagyok
az vagyok - no vagyok
csak az eredmeny erdekel
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Arra gondoltál, hogy aki fujjog rájuk, az párkapcsolati szempontból fujjog elsősorban?
2020. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tök jó, hogy minden fajta emberre van kereslet és kínálat, mert nem vagyunk egyformák. Szerintem közönséges ez a stílus és semmi vonzó nincs benne, de ez én vagyok, a lényeg, hogy neked bejön és te ilyen nőt keresel.
2020. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha abból indulsz ki, hogy neked tetszik, akkor másnak miért nem? - Kb sosem fogsz választ kapni. Nem magunkból kell kiindulni.


A dekoltázsvillantás még tetszik, szerintem merész egy bizonyos fokig. Am a túltelt ajak, a sok smink nekem már nagyon elrugaszkodott, mert semennyire nem természetes. Kelt egy bizonyos 'műanyag' hatást, egy maszkszerű mázolmányt.

Sajnos akinek szép lenne az arca, az is csinálja.

Ezen kívül a lábak hangsúlyozása és a még elfogadható fenék vonalánaklátszata is bejön nekem. Ez is vagány, viszont, mint mondtam, egy határon belül. Mert akin kvázi már jóformán semmi sincs, annak a testén már nincs is mit felfedezni. Valahogy olyan "láttam már" érzés kap el. Na meg egy ellenszenv, hogy az én értékrendembe nem fér bele ez.

2020. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem szépek! Engem nem zavar. Én termeszetes vagyok, mármint nincs semmi mű dolog rajtam, de nagyon szép vagyok így is jól érzem magam.

Inkább irigységből fújjognak. Valamint ezek nagyon drága dolgok: tetkó, műmell, valószínűleg abból van rá pénzük.... nem becsületes munkából.

2020. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert csak megjátssza magát, nem önmagát adja.
2020. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!