Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet szakító ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet szakító ok, ha a pasitól nem kapok semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy "csak" szexkapcsolatról van szó, de mi nem csak szex miatt jártunk össze, szóval ilyen barátság extrákkal dolog. Pár éve tart, eddig kaptam mindig vmit, idén nem... (születésnapra, névnapra szintén kaptam) Nagyon rosszul esett, hogy pont karácsonyra nem. Szerintetek ez lehet szakító ok, mégha csak egy ilyen kapcsolatról is van szó?

2019. dec. 23. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármi és a semmi is lehet szakító ok.
2019. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Jó vele kefelni vagy nem? Most írtad h arrol szól. Kezdesz többet belelatni...
2019. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs is karácsony.
2019. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

idén nem?


öö még nincs karácsony... az majd csak holnap után lesz.

2019. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs karácsony, csakhogy mi majd csak jövő héten talizunk legközelebb, mert elutazik. Ja és ma taliztunk utazása előtt.Gondolom nyilván odaadta volna.
2019. dec. 23. 20:36
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
akkor meg is van, hogy miért akar veled szakítani :D mert egy buta ..csa vagy :D (már bocsánat, nem akarlak megsérteni)
2019. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mit szóljak? Én senkitől semmit nem kapok karácsonyra. 😥😥


A viccet félretéve szerintem egy szexkapcsolatban, de még egy baráti kapcsolatban sem evidens, hogy ajándékot veszünk a másiknak karácsonyra, csak akkor, ha nagyon közel álltok egymáshoz. Szerintem az ilyen tíz éves kor felett nem igazán lehet szakító ok.

2019. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom hogy a gyerekek szoktak e ilyenkor szakítani...
2019. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
igen
2019. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom, ti most nyilván a szexkapcsolatot emelitek ki, jogosan. Csak nekem az esett szarul, hogy eddig mindig kaptam karácsonyra, meg azon kívül minden ünnepre, most viszont nem.
2019. dec. 23. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!