Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra ez szakító ok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején még beszélgetett az exével aki szándékosan nem hagyta békén, ez miatt szét is mentünk egy rövid időre, szakítottam vele.

Leszögeztem béküléskor hogy ha megint felveszi vele a kapcsolatot akkor el fogom hagyni mert nekem ez nem fér bele, hogy a csaj szándékosan tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat.

Az a szakítás óta kb 3 havonta meg szoktam nézni párom telefonját, nem is találtam eddig benne semmi kivetnivalót. Mondtam neki így meg tudnék benne bízni hogy a saját szememmel látom hogy nincs okom féltékenységre. (Nem szóltam előre soha hogy megfogom nézni a telefont, csak elkértem hirtelen)

Legutóbb viszont a tiltó listáján az exe volt a legutolsó letiltott személy, 3 hónapja az exe után még volt 2 ember. Azaz, 3 hónap alatt az ex feloldásra került majd újra le lett tiltva.

Te szakítanál ez miatt vele?



2019. ápr. 7. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Veled igen....

"Nem szóltam előre soha hogy megfogom nézni a telefont, csak elkértem hirtelen"

Mi vagy Te katinatiszt?Naná,hogy így elege lesz belőled.Az exnek sikerül a terve,ha szakítasz vele,mindezt csak mellékesen megjegyzem.

2019. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

" a saját szememmel látom hogy nincs okom féltékenységre"

A féltékenység egy érzés, nem kell hozzá ok. Aki féltékeny, az ok nélkül is féltékeny. Te féltékeny vagy, mert ellenőrizgeted a párod telefonját. Nekem eszembe nem jutna ilyesmi és ha tőlem kérnének ilyet, én szakítanék azonnal. Nőként.

2019. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, én most nem igazából arról beszélnék, hogy szakító ok lenne-e, inkább egy saját példát mondanék, és egy emberi pszichológiát, azt tudd, hogy minél jobban tiltod az exétől, annál jobban lököd a karjaiba, és annál jobban fog bekövetkezni, amitől félsz.

Ugyan ez volt nálam is, ne tiltsd el az exétől, mert az ember mindig arra vágyik igazán, amit nem kaphat meg..

Ez itt sem működik másként, azt tanácsolom, hogy nyugodtan engedd hogy beszéljen az exével, és tényleg ne féltékenykedj, gondolj bele, ha átakarna cseszni, azt így is megtudja tenni ha igazán akarja.. viszont minél jobban tiltod tőle, ő annál szeretne visszamenni az exéhez, jó tanács! ne felejtsd! saját tapasztalat! (24/f)

2019. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a szakítás óta kb 3 havonta meg szoktam nézni párom telefonját, nem is találtam eddig benne semmi kivetnivalót.


Ettől okádok. Mi a francot hisztek magatokról, amikor ezt csináljátok? Amúgy meg, én simán meg tudnám oldani, hogy a büdös életben ne találd meg a telefonomon az előzményeket. Ha kicsit ért hozzá, ő is. Nekem ez lenne a szakítóok, hogy egy ellenőrizgető, féltékeny idiótával vagyok.

2019. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4, teljesen igazad van. Ha valaki nem ad rá okot, hogy gyanakodjak, akkor nem ellenőrizgetem. Ezzel a kapcsolat egyik alapját, mégpedig a bizalmat aknázod alá, kedves kérdező! Ha pedig ennyire nem bízol a másikban, akkor tulajdonképpen miért is vagy vele?
2019. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, viszont nektek hogy esne hogy az exével beszélget aki utál engem és barátomon kívül még a vak is látja, hogy csak azt akarja, hogy szétmenjünk?

Valamint mondtam neki ugye jó pár hónapja hogy nem szeretném ha felkeresné, erre legutóbb ez fogad, hogy feloldotta aztán megint letiltotta. Most ki tudja mi volt köztük?

2019. ápr. 7. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég necces... Viszont ahhoz is két ember kell, és ha ő is benne lenne, nem lenne jobb, ha kiderülne minél előbb? Viszont azt csak te tudhatod, hogy mennyire stabil a kapcsolatotok, és hogy mennyire bízol meg benne.
2019. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!