Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívűl aki nem érzett szerelmet? Vagy nem volt olyan "crusha" akit meg is tudott volna közelíteni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, soha nem éreztem szerelmet, talán 9-ben volt egy srác, aki akkor nagyon bejött, szinte rajongtam érte, de kiderült, hogy egy bunkó(volt akkor, azóta mondjuk normálisabb lett).


Nekem azon kívül, hogy utcán meglátok valami helyes férfit, és azt gondolom, hogy szívesen ismerkednék vele, nem volt semmi szerelmi vagy erősebb kiszemelt érzésem.



#szerelem #egyedül #Szerelmetlen
2020. jún. 11. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Én is így vagyok ezzel, én próbáltam, szerelmes lenni - nem nagyon ment. Ez csak az alábbi típusoknak elérthető alternatíva: naivak, bárgyúak, "áh minden jóúvan úgy ahogy van" egyszerű lelkületűek, bigottak akik bemagyarázzák a semmire is maguknak, hogy az szerelem, bizonyos személyiségzavarokban szenvedő személyek.


Illetve lehetőséged van rá, de ehhez mi kell? Szerencse. Na ez az ami általában nincs. Miért is lenne?

2020. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Még fiatal vagy. Olyan emberbe lehet szerelmes lenni akit ismersz, beszéltél már többet vele. Hogyha csak tetszett valaki az max erős vonzalom.
2020. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazából annyira nem érzem szükségét a szerelemnek. De jól esne egy nem rokoni-baráti támogatás, plusz elmaradottnak érzem magam másokkal szemben.
2020. jún. 11. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez utóbbi csak a bigottak szemében jelent gondot, az első dolog pedig... Hát, arra nincs megoldás. Vagy összejössz majd valakivel aki nagyjából jó a célra, vagy pszichológus, esetleg képzelt barát.
2020. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez miért felnōtt kategória?-,-
2020. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh bocsi elnéztem a kategóriát😣 nagyon este volt.


De végülis felnőttekre is vonatkozhat😅 szóval talán annyira nincs rossz helyen

2020. jún. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!