Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lennétek megmentők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lennétek megmentők, ha ilyen esetlen, szomorú, szerencsétlen pasi közelítene felétek?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki nagyon félénk, esetlen mellé elég szomorú és arra vágyik, hogy egy nő felkarolja, összejöjjön vele és boldog legyen.

Volt már ilyenbe részetek? Ha igen a végén boldogabb lett és meghálálta ezt?


2018. ápr. 13. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem elsőre derült ki, hogy nekem kell őt megmenteni. De volt ilyen.

Nem lett boldogabb és hálás se volt. Viszont engem olyan szinten leépített, amit addig el se tudtam képzelni. A végén teljesen feladtam önmagam, hogy meg ne bántsam a mimóza lelkét. A legkisebb kritikán is úgy ki tudott borulni, hogy zokogott, remegett, épp csak mentőt nem kellett rá hívni. Változás nem volt, de többé nem mertem szólni semmiért, ami nekem nem jó.

Pár hónap alatt eljutottam oda, hogy minden sz.ar: nem tudok őszintén beszélgetni, nem mutatom ki az érzelmeim, állandó műmosoly, pocsék a szex, titokban sírok, és boldogtalan vagyok.

Úgyhogy szakítottam.

Borítékolható volt: öngyilkossággal fenyegetőzött, iszonyatos jelenetet rendezett. Még hetekkel később is volt olyan, hogy a nővére hívott, hogy nekiindult a síneknek. A végén megmondtam neki, hogy engem már ez se érdekel, legalább végre megszabadulok tőle. Átküldtem neki egy vonat menetrendet, nehogy az IC-t lekésse. Akkor végre leszállt rólam.

Azóta messziről kerülöm azokat, akik lelkileg nincsenek egyben, és nem társra van szükségük, hanem "megmentőre".

2018. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Kizart. Keress potmamat.
2018. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

egyszer elindult valami egy ilyennel, de szerencsére nem történt semmi és összejöttem mással.

Mai fejjel már az első szónál menekülnék.

2018. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez mekkora baromság. Az embernek magát kell megmenteni, nem várni hogy majd egy csaj rendbe szedi. Az más ha valaki magányos és egy kapcsolat zökkenti ki az unalmas életéből, de hogy ennyire nyápicként elhagyja magát az egyik fél, na az sok....
2018. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Saját magadnak tedd rendbe az életed, és ne egy megmentőről álmodozzál. Mondom ezt férfiként. Én sem jönnék össze olyan nővel, aki tőlem várja a megváltást - aztán vagy nem sikerül, és még engem tesz felelőssé (99%), vagy tényleg összeszedi magát, aztán dob, mert "ő jobbat érdemel" (1%).
2018. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

"Csak magadat mentheted"


Egyébként sokáig azt hittem, hogy én ilyen megmentő típus vagyok. Hát...nem. :D

2018. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

A hideg ráz az ilyentől.. NE haragudj meg, de ez a várok, hogy "megmentsenek, felkaroljanak" gondolkozás erősen utal arra, hogy labilis szeméyliséged van.


Én halál empatikus és rugalmas ember vagyok, akit szeretek, azért a 2 kezema tűzbe tenném, de ilyen személyiséggel nem állnék le.


Ráadásul te teljesen a másikra helyezed ezáltal a felfogás által a saját felelősséged kb mindenben... Fú, nagyon nem bírom a mártír típusokat.

N

2018. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy parazitát nem lehet megmenteni azzal, hogy táplálod a saját testedből, mert az neki csak a természetes.
2018. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Miért, ilyen nőre vársz/ vágysz?

Ne hidd, hogy majd megment valaki, önmagad helyett...egy ideig működhet, de aztán kakukk...mondom ezt férfiként.

2018. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Semmi jó nem sülhet ki belőle. Nem is szokott


Ne mástól, más által várd, hogy rendbejöjjenek a problémáid.

Tedd rendbe a dolgaidat és utána keress párt.

2018. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!