Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek!

van egy fiú msn-en szoktunk írkálni stb.

volt amikor az írta hogy mikor meglátott elolvadt meg hogy anyut puszilja de mondjam meg neki!!

most meg azt akarta hogy legyek a sexpartnere!!semmi kötődés semmi!csak járjunk össze!!

normális válaszokat légyszi!!köszönöm


2010. júl. 31. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy tömd meg, ennyi.
2010. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szexpartnered akar lenni, ha így konkrétan rátért. Ha te ebben nem lennél benne, akkor rázd le, nekem is volt ilyen ismerősöm, néha elhittem, hogy többet is akarna, hitegettem magam, de aki ilyet mond az nem akar többet. te döntésed, hogy kell e neked szexpartner, mindenesetre én elítélem az ilyen dolgokat.


L/24

2010. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Msn-en szoktatok írkálni?Élőben találkoztatok már?Ha nem,sürgősen töröld le!Ki tudja lehet valami perverz..Ha ismered,akkor meg egyértelműen csak d*gni akar téged!
2010. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne higgy neki. de télleg. tudom milyen... először csak azt mondja hogy nem bír magával amikor meglát..stb. aztán meg rátér a LÉNYEGRE. az én hibámból tanujj. kérlek. ne ess bele abba a hibába amibe én.

volt egy csávó nagyon tetszett azt mondta hogy elolvad tőlem meg amikor lát nem bír magával stb.. aztán meg ő is rátért a lényegre. csak hogy az kimarad hogy én nem fogok vele. és a poén az egészbe hogy ekkor már réges-régen belezúgtam mint vak ló a szakadékba .és most itt szenvedek. ennyíí. de ez csak egy jó tanács

2010. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!