Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a nagybetűs életről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nagybetűs életről mindenre kihatóan gondolkoztok, mit gondoltok a szavak, hozzáállások, viselkedések hitelességéről?

Figyelt kérdés

Azt állítják a nők, hogy nem a külsőségek alapján választanak társat és egyúttal nem is annak ráhatására fekszenek le valakivel. Újabb és sokadik tapasztalat, hogy y "úriember", akinek nagy hasa, tokája és ronda fizimiskája van, annak olyan nője van, aki után mindenki nyál-csorgatva fordul meg az utcán. 750-800 nettót keres havonta biztosan! Ehhez még 99,9 százalékban hozzájönnek kedvezmények (térítések, cafetéria stb).


És ha még esetleg van egy hitelmentes háza vagy lakása, és autója,(nagy esély van rá), akkor ez bizony "háváj bugi".

Nem gondolnám azt, hogy szimpla emberbaráti szeretetből jönne össze a felül említett, semmilyen formában hozzá nem illő Úrral.

De ha már összejöttek, azt sem gondolnám, hogy a női kitárulkozásra hónapokat kellett várnia, vagy küzdenie kellett az öröméért. Mégis a legnagyobb örömét szerezte meg az életében.


Kérdésem: Szerintetek ez ritka, kivételes példa a női párválasztást illetően?

Az egyik oldalon látjuk a bizonyított valóságot, a másik oldalon pedig a tagadó állítást. Nyilván nem fognak magukra becsületsértően minősített tényeket elismerni vagy bevallani. Mindezek mellett, manapság már a médiából és a csapból is az érdekek világa folyik. Az világos, hogy nem minden ember egyforma és nem szeretik az általánosítást. Itt gyakorlatilag egyféle női kategóriáról van szó, amit igyekeznek követni az ennél szerényebb testi adottságú nők is.

Mit érünk a szavakkal, ha a valóság mást mutat? Nyilván el kellene hinni, hogy nem a pénz dominál, hiszen fő az "optimizmus".

De miért fogadjunk el egy puszta állítást, amit nem tapasztalunk és a valóságban éppen az ellenkezőjét látjuk meg?


Ha én azt állítom, hogy tegnap este összeolvasztottam Makót Jeruzsálemmel, akkor az úgy is van és elhiszitek?

Van , aki ezt úgy oldja meg, hogy egy életen át küzd azért, hogy legyen elég pénze és egy ilyen nője. De mindenki nem lehet pénzes ember és vállalkozó. Akit ez a téma érdekel, az miért higgyen el bármit is?

Azért, hogy a másik oldal ne érezze magát kínosan és jobban tudjon aludni?


A legkönnyebb általánosításra hivatkozni és támadni annak, akinek ez kínos, vagy annak, akinek semmi befolyása nincsen ilyen ügyek tényleges eldöntésére. Akkor próbáljunk hinni, amikor imádkozunk. Ez a valóság. Nem tartom életszerűnek a parasztvakítás elfogadását.



#mai állapotok, kifejlődött társadalom, nehéz élet, pénz világa, pénzből élő nők
2020. jún. 12. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt állítják a nők, hogy nem a külsőségek alapján választanak társat és egyúttal nem is annak ráhatására fekszenek le valakivel.


Itt már eleve megbukik a dolog... Minden nőnek és férfinak számít a külső IS!

Jó lenne már megérteni végre. :)

Nekem ne mondd, hogy te szívesen lefekszel egy számodra nem vonzó emberrel, és egy párt sem fogsz alkotni vele, bármilyen kedves/ aranyos, legfeljebb ideig óráig, megalkuvásból. De valami úgyis hiányozni fog.


Az meg, hogy vannak olyan nők, akik mindenre képesek a pénzért.. hát na bumm. Mindig is voltak ilyenek, de merem feltételezni,hogy a többség nem ilyen...

2020. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jajj, vagy félreértelmeztem,és a külsőségeket úgy érted, hogy az emberünknek van lakás, autó stb?
2020. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: Mered feltételezni, hogy a többség nem ilyen...Ja, hát vannak pszichésen beteg nők is, akiknek senki nem jó. De olyan aki jól néz ki és ember tudna maradni a mai világban .....


Az említett helyzetben szerinted a nőt érdekelte a külső! olvasd el a tárgymezőt ember! nem bukik meg itt semmi, csupán az, hogy a nők képesek egy olyannal is lefeküdni, akikre egyébként rá sem néznének, ha nem lenne pénze.


2: Így van és pénz meg stb... Miért szerinted a külsőség jelen esetben a kigyúrt testet meg a helyes arcot takarja?

2020. jún. 12. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:

hogy a nők képesek egy olyannal is lefeküdni, akikre egyébként rá sem néznének, ha nem lenne pénze.


De ez csak a nők egy részére igaz. Olyan unalmas már ez a nyafogás. Mindig voltak ilyen nők, mindig is lesznek ilyen nők.

2020. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le kivel fekszenek össze, ha egy szépfiúval akkor meg gondolom az lenne a problémád. Eltaláltam?

Fogd fel egy második esélynek, ha nem vagy helyes még lehet klassz barátnőd ha jól álsz anyagilag.

Nem értem a méltatlankodást.

2020. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem mondták rám sose, hogy nem vagyok helyes. Csak az meg önmagában kevés, csak a pénzzel együtt jó a mai női nemnek. Ha meg nem helyes az illető, csak pénzzel szintén működik a dolog. Nem értem, hogy te utolsó is ezt miért nem érted?
2020. jún. 12. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért nem értem mert én nem tartozom a nők pénzéhes táborába, és rajtam kívül nagyon sok egyszerű, szerény alulöltözött olvasott, nem ribis, de helyes nőt ismerek akikre maximum egy kólát fogadtak el egy férfitól.
2020. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak egy kólát fogadtak el, de nem is léptek tovább a témában.
2020. jún. 12. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen jól látod. Soha nem is volt senkim mert csak egy kólát fizettek. :D

Maradj magadnak.

2020. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem erről beszéltem. De egy kóla meg csak arra, hogy élősködjön a női nem tagja, többet nyújtani túlzottan a férfi oldal nem tud, a női oldal meg ezt úgy fogadja el, mintha természetes lenne.
2020. jún. 12. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!